ESTILO DANCE STUDIO

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy ESTILO DANCE STUDIO

# ESTILO DANCE STUDIO powstało z myślą o tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność, zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu! Zapraszamy zarówno tych, którym taniec nie jest obcy, jak i tych, którzy znają go tylko z ekranu telewizora.
# Propagujemy taniec jako czynną formę aktywności fizycznej i wspaniały sposób wypoczynek.
# Organizujemy zajęcia i szkolenia na terenie Szczecina i całej Polski, przygotowujemy oprawę taneczną imprez kulturalnych, obozów i kolonii. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, w tym również ośrodków wypoczynku oraz instytucji szkolnych.

Dla dorosłych:
FIESTA LATINA - zajęcia taneczne, prowadzone przy gorących rytmach latynoamerykańskich, które dodadzą Ci wiele energii. To bez wątpienia świetna zabawa, nauka wdzięku i elegancji, a jednocześnie praca nad kondycją ciała.

MTV DANCE – zajęcia taneczne, łączące style: Hip hop, Funky, Street Jazz. Proste kroki zostają połączone w ciekawe choreografie, a wszystko to przy najnowszych hitach z list przebojów . Podczas tych zajęć poczujesz się jak gwiazda tańca, rodem z teledysków MTV.

RELAX (STRETCHING) – zajęcia rozciągające, poprawiające elastyczność mięśni i wysmuklające sylwetkę. Jest to trening połączony z prostymi elementami tanecznymi, prowadzony przy spokojnej, odprężającej muzyce.
TANIEC TOWARZYSKI - nauka tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskich (cha cha, samba, rumba, paso doble, jive).
PIERWSZY TANIEC DLA NOWOŻEŃCÓW- pary, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu zapraszamy na naukę pierwszego tańca. Podczas lekcji indywidualnej nauczymy Was kroków, stworzymy ciekawą choreografię, pomożemy w doborze repertuaru muzycznego.
Dla dzieci i młodzieży:
ESTILO JUNIOR - grupa taneczna dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć poznasz różne style taneczne – od hip hopu i funky po salsę i rock& rolla. Nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających i wzmacniających ciało, a wszystko po to, by ucząc się ciekawych choreografii czerpać radość z tańca , brać udział w pokazach i występach.

TANIEC TOWARZYSKI - nauka tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskich (cha cha, samba, rumba, paso doble, jive).

Ponadto :
• Lekcje indywidualne –to 60-minutowe spotkania dla dorosłych, dzieci i młodzieży, które dotyczą wszystkich rodzajów zajęć, jakie znajdziesz w naszym studio (dostosowanie do potrzeb klienta) Ń
• Zajęcia dla obcokrajowców prowadzone w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim.
• Prowadzenie zajęć i szkoleń na terenie całej Polski, dostosowane do potrzeb klienta,
• Pokazy taneczne, show

Dane kontaktowe

www.estilostudio.pl
info@estilostudio.pl
tel. 606460646, 500075060

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-23 23:07:19 | Ilość odsłon: 1562

Tagi