Nieruchomości Plus+

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Wejherowo

Opis firmy Nieruchomości Plus+


Podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w realizacji transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu wszelkiego typu nieruchomości. Posiadamy licencje pośredników w obrocie nieruchomościami nadane przez Ministra Budownictwa oraz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Firma nasza działa w Państwa interesie w oparciu o zawartą umowę pośrednictwa, która szczegółowo reguluje zakres naszych obowiązków. Możecie Państwo oczekiwać od nas wiedzy praktycznej i teoretycznej zdobytej poprzez 11-letnie doświadczenie zawodowe.

Spełniając Państwa oczekiwania ciągle udoskonalamy i rozszerzamy swoją ofertę.

Nasze główne atuty którymi wyróżniamy się na rynku pośredników nieruchomości w Trójmieście to profesjonalizm oraz konsekwencja w działaniu przyczyniające się do zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Jesteśmy elastyczni w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty, kierując się ich możliwościami i preferencjami.

Dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi kancelariami notarialnymi oraz biegłymi rzeczoznawcami przeprowadzamy naszych Klientów przez cały labirynt zawiłości prawnych i administracyjnych, które nierzadko można spotkać podczas realizacji transakcji.

Z powodzeniem realizujemy również transakcje wiązane, a dzięki współpracy z bankami oferujemy Państwu swoją pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych.

Pragniemy, aby szacunek dla Klienta, uczciwość oraz respektowanie zasad etyki zawodowej towarzyszyły nam w każdym momencie naszej pracy i kształtowały nasz wizerunek jako wiarygodnego i rzetelnego pośrednika.

ZapraszamyDane kontaktowe

tel. 058672-44-99,tel.kom.0600-80-62-69,0509-255-662
84-200 Wejherowo ul.Kościuszki 13/1

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-23 17:12:27 | Ilość odsłon: 1647

Tagi