SERWISNET

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy SERWISNET

SERWISNET jest firmą działającą w branży informatycznej i teleinfomatycznej. Firma w obecnej formie istnieje od 2003 roku. Wdrażamy i rozwijamy zintegrowane systemy informatyczne, również na styku z systemami telekomunikacyjnymi. Głównym profilem działania firmy jest wszechstronna obsługa informatyczna firm i instytucji. Dzięki ścisłej współpracy z klientami dobrze znamy specyfikację i realia techniczne i ekonomiczne polskich przedsiębiorstw. Staramy łączyć fachową i profesjonalną obsługę z różnorodnymi wymaganiami klientów. Duży nacisk kładziemy na własny rozwój i szkolenia, mając świadomość, iż tylko w ten sposób możemy sprostać ciągłym zmianom technologicznyn , którym poddawany jest rynek.

Na kompleksową obsługę naszych klientów składa się między innymi doradztwo, rozpoznanie potrzeb klienta, dobór optymalnego rozwiązania. Czynniki te powdują, iż raz nawiązana współpraca jest owocna i długotrwała.

Wiele wdrożonych rozwiązań i projektów, w tym sieci teleinformatycznych i konfiguracji usług działających w opraciu o różne technologie - miedź, światłowód, radio zapewniło naszym kilentom poprawę jakości pracy. Rzetelność świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta sprawiło, że do grona naszych klientów należy wiele firm i instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dane kontaktowe

SERWISNET Krzysztof Gajdzicki
95-020 Wiśniowa Góra ul. Tuszyńska 62
NIP: 728-112-08-27,
Biuro Handlowe:
90-562 Łódź ul. Łąkowa 11
tel/fax: 0-42 634-42-23
tel komórkowy : 0 603-600-967

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-16 12:47:52 | Ilość odsłon: 1534

Tagi