PET-KOMP. Nawigacja GPS. Częstochowa.

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy PET-KOMP. Nawigacja GPS. Częstochowa.

NAWIGACJE SAMOCHODOWE GPS, PALMTOPY to domena naszej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo modele takich firm jak: MIO, Asus. I-mate, Eten, HP, Fujitsu Siemens oraz Blaupunkt. W ofercie również wszelkiego rodzaju akcesoria (odbiorniki GPS, uchwyty, etui itp.) Zakupując u nas PALMTOPA zyskują Państwo idealny zestaw służący zarówno do kompletnej nawigacji satelitarnej ( bez względu czy znajdują się Państwo w centrum miejskiej metropolii czy na górskiej wycieczce). Urządzenia te prócz tego wyposażone są w rozwinięte FUNKCJE MULTIMEDIALNE I BIUROWE. Zainstalowany system Windows Mobile pozwala na dostosowanie naszego palmtopa do funkcjonalności zwykłego komputera, począwszy od słuchania muzyki, kończywszy na wystawianiu faktur czy łączeniu się z Internetem. Prowadzimy również serwis i WYPOŻYCZALNIĘ NAWIGACJI.
PET-KOMP to firm, która zajmuje się również instalacją SYSTEMÓW MONITORINGU.
Dzięki współpracy z największym Polskim importerem sprzętu telewizji dozorowej oferujemy najniższe ceny w województwie śląskim. Instalujemy systemy konwencjonalne, radiowe i polegające na przekazywaniu obrazu drogą internetową.
Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą notebooków, komputerów i akcesorii komputerowych, u nas profesjonalnie i najtaniej. Zapraszamy.
Ofertę współpracy kierujemy praktycznie do wszystkich. Zarówno do firm, których pracownicy często jeżdżą po terenie kraju i poza jego granicami, jaki do osób prywatnych lubiących podróżować.
Zachęcamy również właścicieli obiektów przemysłowych, szkół i innych budynków do korzystania z naszych systemów monitoringu.
Jak na firmę komputerową przystało zapraszamy wszystkich, którzy chcą tanio kupić dobry sprzęt komputerowy ( zestawy, notebooki, akcesoria) lub mają problemy z nim problemy, profesjonalnie rozwiążemy problem.


GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9-17, SOBOTA: 10-14.

Dane kontaktowe

Adres:
Aleja Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

Tel: 034 3681764
Kom: 0515 195865
WWW: http://www.pet-komp.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-11-08 11:35:00 | Ilość odsłon: 1689