CBBM

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy CBBM

CBBM Projekty aranżacji wnętrz, dobór materiałów, wykonawstwo pod klucz. Luksusowe apartamenty, komfortowe mieszkania, ekskluzywne kluby, nowoczesne biura. Profesjonalnie, kompleksowo, niepowtarzalnie, z pasją. CBBM to gwarancja luksusu i niepowtarzalnego artyzmu w Twoim domu.


CBBM oferuje kompleksową usługę w zakresie projektowania, aranżacji i realizacji luksusowych apartamentów, ekskluzywnych wnętrz. klubowych i nowoczesnych lokali biurowych.

Nasza pracowania projektowa www.barbarachociej.pl zapewnia unikatowe rozwiązania wnętrzarskie, bazujące tak na funkcjonalności, jak i oryginalności i niepowtarzalności każdego z aranżowanych przez nas wnętrz.

W naszych pracach projektowych nie boimy się nowych wyzwań, podkreślamy naturalne walory miejsc, szczególną uwagę kładziemy na pracę ze światłem, które odpowiednio zastosowane potrafi odkryć unikalną „duszę” pomieszczeń.
Śledzimy nowe trendy, jednak nie po to by naśladować. Nie boimy się bowiem zestawień nowoczesności z klasycznymi rozwiązaniami w zakresie aranżacji

W procesie realizacji stosujemy technologie pozwalające na tworzenie pięknych, a przy tym użytkowych i trwałych rozwiązań aranżacji wnętrz .

CBBM to gwarancja luksusu, solidności i niepowtarzalnego artyzmu w Twoim domu.

Dane kontaktowe

CBBM
ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa
022 636 07 50
biuro@cbbm.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-10-31 11:37:21 | Ilość odsłon: 1807

Tagi