Biuro rachunkowe Fechner i Wspólnicy Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Biura rachunkowe | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Biuro rachunkowe Fechner i Wspólnicy Sp. z o.o.

Firma Fechner i Wspólnicy Spółka z o.o. jest licencjonowanym biurem rachunkowym działającym w oparciu o wydany przez Ministra Finansów certyfikat księgowy nr 6422/2004 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Współpraca z nami pociąga za sobą wiele korzyści:

- eliminacja kosztów związanych z utworzeniem i utrzymywaniem działu księgowości,
- brak kosztów pracowniczych,
- eliminacja skutków absencji pracowników,
możliwość odliczenia podatku VAT z faktury za usługi księgowe,
- przeniesienie ryzyka błędów na biuro rachunkowe,
- bezpieczeństwo podatkowe,
- gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług.

Usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję i najwyższe bezpieczeństwo informacji. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, przydzielając do jego obsługi dwóch pracowników – jednego o charakterze stałego partnera, drugiego – pełniącego funkcję zastępcy. Takie rozwiązanie stwarza Państwu możliwość kontaktu z zawsze kompetentną osobą, identyfikującą się z Państwa Firmą.

W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, mogący poszczycić się profesjonalną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym na samodzielnych stanowiskach księgowych w przedsiębiorstwach różnym profilu działalności, różnej formie prawnej i różnej strukturze kapitału (w tym z udziałem kapitału zagranicznego). Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz aktualizujemy wiedzę z zakresu rachunkowo-podatkowego, uczestnicząc w seminariach i szkoleniach, w tym prowadzonych przez pracowników aparatu skarbowego.

Usługi świadczymy w naszym biurze lub w siedzibie klienta, w zależności od Państwa wymagań i preferencji. Jesteśmy elastyczni, otwarci na Państwa potrzeby i gotowi do negocjacji.
Biuro rachunkowe Poznań

Dane kontaktowe

tel. 061/8878084
biuro@fechner.pl
www.fechner.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-10-16 19:25:32 | Ilość odsłon: 2050

Tagi