RECKON TEAM Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy RECKON TEAM Sp. z o.o.

RECKON TEAM Sp. z o.o. świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw, samorządów, instytucji pozarządowych. Każdy podmiot przez nas obsługiwany traktowany jest indywidualnie.
Kompleksowo obsługujemy w zakresie:
A. Prowadzenia wyodrębnionej księgowości projektów
współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,
B. Rozliczania projektów współfinansowanych z funduszy Unii
Europejskiej,
C. Doradztwa na każdym etapie zarządzania projektem,
D. Audytu projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,
E. Ewaluacji projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej na każdym etapie jego realizacji (ewaluacja ex-ante, on-going, ex-post).

Dzięki Firmie RECKON TEAM Sp. z o.o. odciążeni są Państwo od żmudnych prac i formalności, od przygotowywania raportów i rozliczeń, ponieważ to wszystko w swych usługach zapewnia Firma, która gwarantuje sumienność i efektywność obsługi.

Podczas realizacji każdego zlecenia pracownicy i partnerzy RECKON TEAM Sp. z o.o. dokładają wszelkich starań i posługują sią wszystkimi dostępnymi zródłami celem znalezienia najlepszego rozwiązania zadań i problemów naszych klientów. By odnieść sukces, Firma używa swoich wszystkich wewnętrznych zasobów, a także
szerokich kontaktów, które mogą przyczynić się do lepszej i pełniejszej realizacji zadań zleconych przez Klientów i zapewnić im efektywniejszą realizację celów i przewag konkurencyjnych.

RECKON TEAM Sp.z o.o. ma szczególne podejście do swoich Klientów. Także po wypełnieniu kontraktu Firma szuka i informuje Klientów o wszelkich zmianach na rynku, nowych szansach, możliwościach biznesowych i ewentualnych zagrożeniach.

Dane kontaktowe

Al. Jerozolimskie 44 lok. 708
00-024 Warszawa
tel. 022 353 72 02
fax. 022 433 60 77
e-mail: biuro@reckonteam.com
www.reckonteam.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-10-12 12:19:01 | Ilość odsłon: 1682

Tagi