TA Centrum Usług Lotniczych i Turystycznych

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy TA Centrum Usług Lotniczych i Turystycznych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą szeroko rozumiane usługi turystyczne. Prowadzimy sprzedaż pełnej oferty przewozowej i turystycznej. Naszą ugruntowaną pozycje na rynku potwierdza 15 letnia praktyka jak i bardzo wysoko wykwalifikowana kadra. Naszą działalność można podzielić na następujące obszary:

Sprzedaż biletów lotniczych
Sprzedaż ofert TourOperatorów (wczasy, imprezy turystyczne)
Sprzedaż ubezpieczeń
Pośrednictwo w wynajmie samochodów i rezerwazji pokoi hotelowych
Przewozy Cargo krajowe i zagraniczne
Pośrednictwo w uzyskiwaniu wiz paszportowych
Naszą wiarygodność potwierdza przynależność do organizacji takich jak: IATA, PIT, ALIANS jak i to, że właścicielem firmy jest p. Jan Korsak aktualny Prezes Polskiej Izby Turystyki.

Nasza firma poprzez kompleksową ofertę stara się zapewnić w maksymalnie wygodny sposób pełną obsługę turystyczną. Korzystając z naszych usług można wybrać najlepszą ofertę przewozową, zarezerwować pokój hotelowy jak i wynająć samochód. Prowadzimy również sprzedaż polis ubezpieczeniowych i sprzedaż ofert wczasowych. Współpracujemy tylko ze znanymi i sprawdzonymi touroperatorami. Gwarantujemy wysoką jakość jak i dokładamy wszelkich starań do tego aby państwo mogli spokojnie bez nieprzyjemnych niespodzianek cieszyć się urlopem.

Dane kontaktowe

http://www.lotturystyka.pl

CZĘSTOCHOWA
Al. NMP 43
42-200 Częstochowa
Tel. 034 324 34 29,
034 324 37 49,
034 366 57 89
Fax 034 366 59 39

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-01-27 04:21:34 | Ilość odsłon: 1964

Tagi