Biuro Windykacji Należności MAXIMUS INKASSO

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Siedlce

Opis firmy Biuro Windykacji Należności MAXIMUS INKASSO

Szanowni Państwo!
Jesteśmy firmą windykacyjną zajmującą się dochodzeniem roszczeń finansowych dla przedsiębiorstw, wynikających z faktur VAT, not odsetkowych, umów handlowych, nakazów zapłaty.
Nasze działania obejmują negocjacje polubowne, w tym windykacje poprzez osobisty kontakt z dłużnikiem; prowadzenie postępowania sądowego oraz komorniczego.
Działamy na podstawie Cesji wierzytelności, dzięki której stajemy się prawnym wierzycielem długu i w Państwa imieniu dochodzimy jego zwrotu . Cesja umożliwia nam składanie pozwu do Sądu Rejonowego w Siedlcach, w którym przeciętny czas oczekiwania na wydanie Nakazu Zapłaty wynosi od dwóch do sześciu tygodni. Oprócz tego cesja umożliwia nam umieszczanie dłużnika w Krajowym Rejestrze Długów prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej
Koszty zastępstwa prawnego (Radcy Prawnego) ponosi nasze Biuro.
Staramy się odzyskać wierzytelność w negocjacjach polubownych. Gdy dojdzie do sprawy sądowej nasza prowizja obniża się o kilka procent. Dlatego też, działamy niekonwencjonalnie ale oczywiście zgodnie z prawem. Nasza prowizja płacona jest dopiero po odzyskaniu długu.

Dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami i/lub zmobilizować ich do terminowego regulowania zobowiązania przygotowaliśmy usługę sygnowania dokumentów Państwa firmy (faktur, wezwań do zapłaty, itp.) pieczątką o treści:

SZANOWNY KLIENCIE
Brak Zapłaty w terminie spowoduje
zlecenie dochodzenia roszczeń finansowych
do Biura Windykacji Należności
MAXIMUS INKASSO
(025) 644-07-96

Dla klientów posiadających naszą pieczątkę proponujemy usługę o nazwie:
MAXIMUS MONITOR - która polega na kierowaniu do nas płatności, w przypadku których upłynął termin zapłaty a klient nie wywiązał się z zobowiązania. Nasi windykatorzy odnajdują miejsce zamieszkania dłużnika, dodatkowe miejsca prowadzenia działalności itp. i przypominają o zaległości motywując do spłaty.
Koszt tej usługi to 1 % kwoty wymienionej na dokumencie finansowych, nie mniej niż 10,00 zł Oprócz tego, każdy klient posiadający pieczątkę uzyskuje rabat przy przekazywaniu sprawy do windykacji na zasadzie cesji wierzytelności.

MAXIMUS INKASSO, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 7, 08-110 SIEDLCE
biuro czynne 9.30-14.30
tel./fax (025) 644-07-96, 0502-492-132
maximusinkasso@tlen.pl

Dane kontaktowe

Biuro Windykacji Należności MAXIMUS INKASSO
ul. Świętojańska 7, 08-110 Siedlce
tel/fax 025 644-07-96, 0502-492-132

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-01-23 05:04:12 | Ilość odsłon: 2295

Tagi