HOT-GASTRO Zakład Zaopatrzenia Hoteli i Gastronomii

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy HOT-GASTRO Zakład Zaopatrzenia Hoteli i Gastronomii

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażaniem hoteli i gastronomii. Oferujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości, atrakcyjne oferty cenowe, kompleksową organizację każdego przedsięwzięcia i usługi konsultingowe w zakresie organizacji działalności gastronomicznej i hotelowej dla firm i jednostek rozpoczynających działalność w tej branży.

OFERTA HOT-GASTRO:
DLA GASTRONOMII oferujemy: wyposażenie kuchni i zaplecza gastronomicznego, sal restauracyjnych i kawiarni oraz stołów bankietowych i bufetów szwedzkich, wyposażenie barowe, sprzęt do cateringu oraz sprzęt drobny, jak również profesjonalne środki czystości i artykuły HACCP.
DLA HOTELU oferujemy: galanterię hotelową i łazienkową, wózki hotelowe, bagażniki składane, konfekcje pościelową, krzesła i stoły konferencyjne, odkurzacze i maszyny czyszczące, ruchome ścianki działowe, parkiety składane i podesty oraz dostawki hotelowe.


Firma Hot-Gastro swiadczy rónież usługi takie jak:

DORADZTWO
- Firma Hot-Gastro świadczy usługi konsultingowe w zakresie organizacji działalności gastronomicznej i hotelowej dla firm i jednostek rozpoczynających działalność w tej branży.

Zakres naszych prac obejmuje:
-konsultacje na etapie powstawania projektu architektoniczno- budowlanego.
-dobór sprzętu gastronomicznego pod projekty technologiczne oraz ich weryfikację co do zgodności z wymogami HACCP i ustawienia ergonomicznego urządzeń.
-dostawy kompleksowego wyposażenia kuchni, sal konsumenckich, kawiarni i barów.
-doradztwo techniczne, montaż i uruchomienie urządzeń.
-szkolenie i dobór personelu
-tworzenie programów wyposażeniowych dla hoteli z uwzględnieniem wymogów jakościowych i ilościowych, w zależności od zakładanego standardu.

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

HOT-GASTRO Zakład Zaopatrzenia Hoteli i Gastronomii
ul. Lektykarska 54
01-687 Warszawa

mail: biuro@hot-gastro.pl
tel.: (022) 832-14-44
fax: (022) 833-77-01

www.hot-gastro.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-09-08 21:34:18 | Ilość odsłon: 1965

Tagi