PRINT - Usługi Komputerowe

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Mława

Opis firmy PRINT - Usługi Komputerowe

Nasze usługi
Od 10 lat nasza firma stawia sobie za cel pomoc we wdrożeniach i eksploatacji oprogramowania i sprzętu komputerowego. Staranne rozeznanie potrzeb naszych klientów pozwala nam na zaoferowanie optymalych rozwiązań informatycznych dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta.
Wdrożenia i serwis oprogramowania
Wdrożenia i serwis oprogramowania są od początku działalności firmy elementem, na który kładziemy szczególny nacisk. W odróżnieniu od wielu firm zajmujących się tylko sprzedażą oprogramowania, oferujemy naszym klientom pełen pakiet usług. Po zakupieniu oprogramowania w naszej firmie mogą oni zawsze liczyć na naszą pomoc przy:

wdrożeniu oprogramowania
szkoleniu pracowników
serwisie oprogramowania

Sieci

Dobra sieć w firmie jest podstawą jej sprawnego funkcjonowania. Szybka i niezawodna komunikacja pomiędzy działami Państwa firmy jest dziś niezbędna do koordynacji pracy.
W budowanych przez nas systemach wykorzystujemy:

nowoczesne technologie sieciowe
zapewniamy nadzór i sprawne zarządzanie zasobami sieci
wdrażamy technologie internetowe
łączymy oddziały firm

Każda z sieci projektowana jest w oparciu o dogłębną analizę potrzeb konkretnego klienta. Takie podejście umożliwia uzyskać optymalne efekty w konkretnych przypadkach. Kładziemy również duży nacisk na część pasywną sieci. W instalowanym przez nas okablowaniu strukturalnym wykorzystujemy materiały najlepszych światowych producentów.


Serwis sprzętu
Nasza oferta usług obejmuje również fachowy serwis całego systemu gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Oprócz naprawy sprzętu i rekonfiguracji świadczymy pakietowe usługi serwisowe, obejmujące np: konserwację i utrzymanie systemu informatycznego. Pakiety serwisowe obejmują również różne czasy gotowości serwisowej. Proszę pamiętać, że ww. oferty dają Państwu poczucie bezpieczeństwa i powodują zminimalizowanie strat w przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii.

Firma PRINT-Usługi Komputerowe rozpoczęła swoją działalność w grudniu 1993 roku.

Od początku swego istnienia zajmuje się działalnością usługową w zakresie szeroko pojętej informatyki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów świadczymy usługi w oparciu o stałe umowy serwisowe oraz pomoc doraźną (opartą na zasadzie pogotowia komputerowego) jak i stały nadzór informatyczny.

Firma udostępnia swym Klientom gorącą linie telefoniczną jak i połączenia modemowe do doraźnych napraw w razie nie możności natychmiastowego dojazdu do Klienta.

Cechuje nas szybkość działania jak i pełen profesjonalizm.
Współpracujemy z wieloma firmami informatycznymi z którymi integrujemy swoje działania w celu poszerzenia zakresu naszych usług.Podstawowym profilem działalności firmy jest serwis techniczny sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe oraz integracja systemów informatycznych.
.
Profil działalności
Rynek komputerowy:
dealer, integrator, usługodawca,
Rynek telekomunikacyjny:
dostawca Internetu
.
Główni odbiorcy:
administracja samorządowa, edukacja i nauka, bankowość i finanse, handel, małe i średnie firmy, odbiorcy indywidualni, usługi, służby państwowe.

Dane kontaktowe

Wiesław Rutkowski
tel. 023 654 50 36
kom. 0601 377 480
email. print@printkom.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-09-07 11:06:28 | Ilość odsłon: 1861

Tagi