CONTRA Risk-Management Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Agencje ochrony | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Człuchów

Opis firmy CONTRA Risk-Management Sp. z o.o.

Na terenie Koszalina w 2002 r. powstała niemiecko - polska firma Contra Risk-Management sp. z o.o., której działalność związana jest z realizacja zleceń firm ubezpieczeniowych, przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych.
Firma w zakresie swej działalności współpracuje z wieloma instytucjami z terenu Europy Zachodniej oraz Wschodniej.
Należy do światowych organizacji detektywistycznych WAPI /Anglia/, WIN /USA/, NAIS /USA/, IDP /Australia/ , IWWA /Niemcy/, PI /USA/, WSO / Bułgaria/, Stowarzyszenie Detektywów Polskich, które pozwalają na dokonywanie szybkich sprawdzeń na terenie całego świata.

CONTRA oferuje szeroki wachlarz usług detektywistycznych wykonywanych przez licencjonowanych detektywów.
Przeprowadzamy analizy ryzyka, sporządzamy koncepcje zabezpieczeń, które w przyszłości pozwalają na uniknięcie wysokich szkód a zwłaszcza w transportach towarów wysokowartościowych jak również obiektach.
Realizujemy zlecenia firm ubezpieczeniowych, przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych w zakresie opracowywania i wdrażania kompleksowych planów i systemów zabezpieczeń obiektów, transportów jak również prowadzimy dochodzenia w przypadku wystąpienia szkody. W celach prewencyjnych przeprowadzamy szkolenia w tym zakresie. Jesteśmy uznanym partnerem w branży przemysłowej, handlowej, finansowej i ubezpieczeniowej.
Weryfikujemy przyszłych kontrahentów oraz ich przyszłych pracowników pod kątem wiarygodności przekazanych przez nich informacji.
W ramach prowadzonego wywiadu gospodarczego odnajdujemy ukryty majątek podmiotu, ujawniamy źródła dochodu oraz wykrywamy podjęte przez niego czynności mające utrudnić dochodzenie należności, jak również dokonujemy szybkich, rzetelnych i kompleksowych sprawdzeń przyszłego kontrahenta. Korzystamy z informacji ogólnodostępnych oraz niejawnych.
Oferujemy ochronę bezpośrednia skierowana dla VIP-ów.
Firma CONTRA Risk-Management oferuje również swoim klientom profesjonalne poszukiwania genealogiczne.
Prowadzimy poszukiwania przodków, potomków, spadkobierców i osób zaginionych.

Dane kontaktowe

CONTRA Risk-Management SP. z o.o.
Człuchów, ul. Chojnicka 2
office@contra-riskmanagement.pl
www.contra-riskmanagement.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-09-05 09:51:18 | Ilość odsłon: 2133

Tagi