Express English

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Express English

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową. Mając świadomość tego, że po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, znajomość języków obcych jest niezwykle przydatna w pracy zawodowej, życiu towarzyskim, czy przy wyjazdach zagranicznych, postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, organizując kursy języków obcych. Naszą ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia i stopnia zaawansowania. W naszej szkole od samego początku najważniejszą osobą jest słuchacz i to Jemu ma służyć to, co robimy. W tym celu starannie skompletowaliśmy zespół wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem, oferując Państwu niezwykle wysoką jakość usług, za naprawdę niską cenę.


Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.


Kursy prowadzimy w kilku grupach, w zależności od wieku i poziomu zaawansowania. Grupy, nauczycieli i metody nauczania dobieramy tak, aby stworzyć atmosferę najbardziej sprzyjającą poszerzaniu wiedzy i umiejętności, a także dającą wiele przyjemności z nauki. Zajęcia prowadzone są w grupach 8-12 osobowych, która to ilość zapewnia najbardziej efektywne rezultaty. Istnieje też możliwość zajęć indywidualnych.


Zajęcia w naszej szkole są prowadzone w różnych porach dnia, przez cały tydzień (także w weekendy). Oferujemy również naszym słuchaczom kilka trybów intensywności, dzięki czemu każdy może u nas znaleźć cos dla siebie.


Przed rozpoczęciem szkolenia przeprowadzamy krótką rozmowę, umożliwiającą nam przydzielenie naszego przyszłego słuchacza do odpowiednio zaawansowanej grupy.


Wiedząc, że dobry lektor to połowa sukcesu, zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole zajęcia prowadzili przyjaźni lektorzy, o najwyższych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu pedagogicznym. Nasi lektorzy dbają o swój ciągły rozwój i troszczą się, aby nie ominęły ich żadne nowinki ze świata nauczania języków obcych. Korzystają oni z różnorodnych, sprawdzonych na zajęciach, technik zaczerpniętych z wielu metod nauczania języka obcego (dyskusje, prezentacje, gry językowe, inscenizacje, praca w parach, filmy itp. przeplatają się z bardziej tradycyjnymi formami nauczania). Pomagamy w opanowaniu wszystkich czterech sprawności językowych, czyli mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania, kładąc jednak szczególny nacisk na umiejętność swobodnego wypowiadania się i prowadzenia ożywionej rozmowy na każdy temat.


Nie tolerujemy rutyny - zajęcia są żywe i ciekawe, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy.


Jesteśmy wyjątkowi w tym co robimy!

Dane kontaktowe

Szkoła języków obcych

Express English

ul. Grunwaldzka 222

60-179

Poznań

061 855 38 16

693 546 689

www.expressenglish.pl

biuro@expressenglish.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-09-04 10:05:17 | Ilość odsłon: 1812