PERFEKT Sp z o.o. - Usługi Budowlane, Materiały Budowlane

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Chełm

Opis firmy PERFEKT Sp z o.o. - Usługi Budowlane, Materiały Budowlane

Firma Perfekt sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Chełmie. Od początku działalności realizuje projekty w zakresie robót ogólnobudowlanych, instalacji wodnokanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, sieci sanitarnych i gazowych.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu kadry pracowniczej i dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz materiałowych, zapewniamy rzetelne i fachowe wykonanie każdego zlecenia.

Perfekt jest solidną i dobrze znaną firmą budowlaną w regionie. świadczą o tym liczne wyróżnienia i dyplomy min. 1 miejsce w konkursie „DOM 2003” za najlepsza inwestycję budowlaną woj. Lubelskiego kategorii obiekty użyteczności publicznej, a także "Brązowy Niedźwiedź"- nagroda przyznana na Targach Budownictwa.

Wszechstronność i kompleksowość w świadczeniu usług, wysoka jakość, krótkie terminy realizacji jak i niskie ceny to główne atuty firmy, cenione przez naszych klientów.

Zakres działalności:

Obiekty mieszkaniowe

Obiekty handlowo-usługowe

Obiekty użyteczności publicznej

Obiekty dla szkolnictwa i edukacji

Obiekty sportowo-rekreacyjne

Firma prowadzi budowy nowych obiektów, ale także realizuje projekty modernizacyjne i rozbudowy istniejących obiektów.

Dodatkowa działalność przedsiębiorstwa to prowadzenie sprzedaży materiałów budowlanych i sanitarnych w dwóch punktach sprzedaży przy ul Lwowskiej 105 i Partyzantów 8 w Chełmie.

Dane kontaktowe

22-100 Chełm
ul. Lwoska 105
tel. (82) 563-85-85
fax (82) 564-56-41
http://www.perfekt.chelm.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-30 18:11:58 | Ilość odsłon: 2164