"Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych"

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy "Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych"

CHARAKTERYSTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA

Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Budowlanych przez piętnaście lat swego istnienia zdobyło silną pozycję na wrocławskim rynku usług budowlanych. Świadczymy usługi w pełnym zakresie budownictwa ogólnego. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i adaptacjach budynków, w tym także zabytkowych. Realizujemy także budynki współczesne nie zależnie od rodzaju konstrukcji. Posiadamy wyspecjalizowane brygady realizujące roboty wykończeniowe o wysokiej jakości. Pozwala nam to na oddawanie obiektów o dowolnie wysokim standardzie „pod klucz”. Istnieje też (co znajduje odbicie w nazwie firmy) oddzielna grupa pracowników zajmująca się elewacjami od współczesnych np. ze szkła i aluminium, po zabytkowe.
Zatrudniamy 53 pracowników. Trzon załogi to pracownicy o min. o dziesięcioletnim stażu w przedsiębiorstwie, doskonali fachowcy, dzięki którym możemy się podjąć realizacji najtrudniejszych zadań. Dodatkowo mamy podpisane umowy o stałej współpracy z ok. 50 pracownikami prowadzącymi działalność jako jednoosobowe podmioty gospodarcze. Współpracują oni z nami na stałe już od paru lat i można ich traktować w pełni jak naszych pracowników etatowych. Układ taki wymuszony przez rynek umożliwia nam realizację dużych zleceń przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cenowej.
Aby móc kompleksowo realizować otrzymane zlecenia stworzyliśmy własną pracownię projektową zatrudniającą architekta, plastyka, kosztorysanta oraz konstruktorów od konstrukcji murowych i stalowych.
Przy wykonywaniu robót posługujemy się w całości własnym sprzętem. Posiadane barakowozy i kontenery umożliwiają nam zorganizowanie zaplecza budowy bez korzystania z pomieszczeń w budynkach. Własny transport i zaopatrzenie (samochody dostawcze i ciężarowe) oraz porozumienia z producentami i największymi hurtowniami gwarantują nam ciągłość i rytmiczność dostaw materiałów.
Część naszego doświadczenia zawodowego z ostatnich lat prezentujemy w załączonym wykazie zadań wykonanych oraz będących w realizacji.
O jakości i fachowości robót wykonywanych przez nasze brygady, dotrzymywaniu terminów realizacyjnych wypowiadają się nasi dotychczasowi zleceniodawcy w załączonych referencjach.

Dane kontaktowe

Biuro: 52-129 Wrocław
ul. Dróżnicza 56
tel: (71)346-45-45
fax: (71)346-55-51
tel.kom 695-055-520
E-mail: m.zawadzki@preib.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-21 14:41:12 | Ilość odsłon: 2324

Tagi