Agencja Modelek i Hostess SHOWBIZ MODELS

katalog firm

Branża: Agencje modelek | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Agencja Modelek i Hostess SHOWBIZ MODELS

Agencja Modelek, Promocji i Reklamy Showbiz Models z powodzeniem działa na rynku od 2001 a od 2006 roku jest również Licencjonowanym Biurem Miss Polonia. Oferta nasza skierowana jest do firm pragnących zwiększyć sprzedaż swoich produktów, towarów czy usług poprzez efektywne, oddziaływujące na zmysły promowanie swojego wizerunku.

Współpracujące z nami modelki, foto-modelki, finalistki Miss Polonia czy hostessy pomogą Państwu w osiągnięciu sukcesu finansowego. Starannie dobrane pod względem aparycji, kultury osobistej, a także umiejętności językowych dziewczyny zwrócą uwagę klientów na zalety promowanych produktów.

Niekwestionowana uroda nie jest jedynym atutem dziewczyn pracujących w naszej agencji. Błyskotliwość, doświadczenie, znajomość języków obcych oraz umiejętność zachowania się w trudnych sytuacjach stanowi nieodłączną cechę naszych pracownic.
Oferta dla firm - zakres usług:

obsługa imprez targowych ( modelki, finalistki Miss Polonia, modele, hostessy)
obsługa bankietów, konferencji, eventów
pokazy mody
pokazy kulturystyczne z udziałem polskiej i światowej czołówki kulturystów
ochrona - www.best-ochrona.com.pl
organizowanie kampanii reklamowych
Showbus - reklama mobilna - prezentacja do pobrania
sesje zdjęciowe

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dziewczyn pracujących w naszej agencji - proszę jednak mieć na uwadze, iż umieszczone na stronie modelki są tylko przykładową częścią naszej niezwykle bogatej bazy osobowej obejmującej całą Polskę (obecnie ok. 750 modelek). Zwracamy Państwa uwagę na możliwość wynajęcia w naszej agencji utytułowanych finalistek Miss Polonia. Prosimy o określenie w zapytaniu Państwa wymagań (np. wzrostowych, językowych, itp) a prześlemy Państwu konkretne propozycje bezpośrednio na Państwa konto mailowe. W przypadku wynajęcia hostess / modelek do pracy na targach, bankietach, itp. jesteśmy w staniezapewnić dziewczynom jednakowy strój. W przypadku wyboru zaproponowanych przez nas strojówklient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Dane kontaktowe

www.showbiz.com.pl
biuro@showbiz.com.pl
tel. 061 8439623
ul. Wankowicza 38 Poznań

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-13 18:08:50 | Ilość odsłon: 2189

Tagi