Timber Market

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis firmy Timber Market

Nasza firma TIMBER MARKET jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, którymi są produkty najwyższej jakości z branży stolarskiej, budowlanej parkietowej, architektury ogrodowej oraz indywidualnych osób kochających majsterkowanie i nie tylko.

Największą motywacją do powstania naszego sklepu internetowego Timber Market, jest wieloletnie doświadczenie w praktyce na produktach dostępnych w sklepie. Doświadczenie, które jest codziennie nabywane w trakcie prowadzenia firmy stolarskiej bazującej na oferowanych produktach utwierdziło nas w przekonaniu o wysokiej jakości oferowanych przez nas artykułów oraz dało możliwość wyselekcjonowania firm z taką właśnie ofertą.

Timber Market zajmuje się sprzedażą produktów takich firm jak: Osmo, Remmers, Adler, Kleiberit, Rakoll, Sika, Spax, Sihga czy Eurotec.

Naszą specjalnością jest sprzedaż artykułów firm: Osmo, Remmers, oraz Kleiberit. Głównie w swojej ofercie posiadamy olejo-woski do drewna, lazury, kleje do drewna, kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, oleje do drewna OSMO, osmo lasur, oraz oleje do blatów OSMO, oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Dane kontaktowe

Sowia Wola Folwarczna
ul. Strażacka 4
05-152

https://timbermarket.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2019-09-25 08:23:27 | Ilość odsłon: 9