LIS Polska Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Pszczyna

Opis firmy LIS Polska Sp. z o.o.

O firmie LIS

Firma LIS od ponad 37 lat oferuje Państwu zintegrowany system TMS WinSped® (Transport Management System), który zapewnia efektywne planowanie zleceń transportowych, zarządzanie flotą pojazdów i kierowcami, jak również skuteczną automatyzację procesów biznesowych w firmach transportowych.

Dynamicznie rozwijające się oprogramowanie spedycyjne

Dzięki naszemu doświadczeniu i zgranemu, międzynarodowemu zespołowi profesjonalistów codziennie stawiamy czoła wyzwaniom narzuconym przez naszych klientów i spełniamy ich oczekiwania. Nasz zespół złożony ze 120 pracowników wykwalifikowanych w branży logistycznej i informatycznej ma wspólny cel: efektywny rozwój naszego oprogramowania dla transportu, spedycji i logistyki oraz optymalne wsparcie jego wydajnego zastosowania w Państwa firmie.
Siedziba firmy LIS w Polsce znajduje się w Pszczynie, malowniczej miejscowości zwanej Perłą Górnego Śląska. Własny dział sprzedaży, serwisu i rozwoju naszego oprogramowania transportowego pozwala nam na kompleksową i profesjonalną obsługę Państwa firmy. Oprócz firmy w Polsce, LIS posiada 4 oddziały w Niemczech, Francji w La Rochelle, Holandii w Oldenzaal oraz Hiszpanii w O Barco.

Skuteczne rozwiązania dla transportu, logistyki i spedycji

Dziś LIS obsługuje ponad 1 tys. klientów z branży transportowej, a codziennie ponad 30 tys. użytkowników z sukcesem pracuje w programie WinSped®. Nasze portfolio produktów dedykowanych firmom transportowym, spedycyjnym i logistycznym efektywnie wspiera działalność całej firmy. Opracowane przez nas oprogramowanie dla spedycji i transportu pozwala usprawnić proces planowania transportu i optymalizacji tras. Zintegrowany system TMS WinSped® składa się z pojedynczych modułów, dzięki czemu otrzymują Państwo system idealnie dopasowany do potrzeb Państwa firmy. Wiele już gotowych interfejsów do systemów zewnętrznych pozwala dodatkowo usprawnić komunikację i ujednolicić procesy.
Zależy nam na tym, aby dostarczać oprogramowanie logistyczne, którego działanie nadąża za zmieniającymi się potrzebami branży, dlatego utrzymujemy kontakt z naszymi Klientami i rozbudowujemy dostarczane przez nas narzędzia, testując i dodając nowe funkcje.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży – chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

Dane kontaktowe

Adres: 43-200 Pszczyna, ul. Piastowska 8

Tel. 32 441 47 00

e-mail: biuro@lis.eu

Informacje o wpisie

Data dodania: 2019-08-20 12:04:10 | Ilość odsłon: 21

Tagi