KOMANDOR ZIELONA GÓRA

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Zielona Góra

Opis firmy KOMANDOR ZIELONA GÓRA

Oferta promocyjna:

Do wyboru jedna z czterech atrakcyjnych promocji:

1.Lustro w cenie płyty – front z lustrem srebrnym można nabyć w cenie frontu z płyty laminowanej w kolorze z jakiego wykonana jest zabudowa.

2.Wnętrze kolorowe w cenie białego – wnętrze z płyty laminowanej kolorowe można nabyć w cenie wnętrza białego.

3.10% rabatu na fronty wypełnione przynajmniej częściowo szkłem kolorowym – lacobel.

4.10% rabatu na fronty wykonane w systemie aluminiowym ONYX

Akcja promocyjna rozpoczyna się od 01.02.2007 i trwa do 31.03.2007 r.


Nasza firma, Komandor Wielkopolska S.A. Oddział w Zielonej Górze, jest częścią Koncernu Komandor będącego od 13 lat liderem w branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk.

Zadaniem naszego Oddziału jest przede wszystkim obsługa Klientów z województwa lubuskiego poprzez Autoryzowaną Sieć Sprzedaży.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę dotyczącą wyposażenia wnętrz w systemy drzwi przesuwanych. Oferujemy profesjonalną obsługę od momentu bezpłatnego pomiaru, przez fachowe doradztwo i bezpłatny projekt komputerowy, po końcowy montaż zamówionej przez Państwa szafy, gaderoby, czy wnęki z drzwiami przesuwanymi.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Klientów instytucjonalnych. Posiadamy także specjalną ofertę dla Hoteli. Każdą z tych ofert staramy się zawsze dostosowywać do rosnących wymagań rynku, ale przede wszystkim do Państwa indywidualnych potrzeb. Taka elastycznosć w dostosowywaniu naszych produktów do Państwa potrzeb jest możliwa m.in. dzięki autorskiemu programowi komputerowemu firmy Komandor S.A. Program ten umożliwia szybkie i wygodne projektowanie oraz składanie zamówień, a także daje Państwu przejrzystość i gwarancję jednakowych cen we wszystkich naszych autoryzowanych punktach sprzedaży.

Chcilibyśmy zwrócić także uwagę na fakt, że tylko w naszych Salonach Firmowych i u naszych Autoryzowanych Dealerów mogą Państwo zamówić oryginalne systemy drzwi przesuwanych KOMANDOR ze wszystkimi korzyściami jakie to za sobą niesie.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, a przez to do dokładniejszego poznania naszych produktów. Mamy nadzieję, że przekona to Państwa do naszej firmy, a przynajmniej zachęci do skorzystania z usługi bezpłatnego pomiaru i konsultacji z naszym Doradcą.

Dane kontaktowe

ul. Lotników 12, 65-138 Zielona Góra, czynne: 8-16, pn-pt
Ekspozycje:
CH Auchan, ul Batorego 128 - Salon czynny: 9-21, pn-nd
HM Tesco, ul. Energetyków 2A
Sieć autoryzowanych dealerów - spis na naszej stronie internetowej www.komandor.zgora.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-11 19:22:32 | Ilość odsłon: 2000

Tagi