Amsaw Artur Skoczylas

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Amsaw Artur Skoczylas

Placówka Amsaw powstała w 2014 roku z pomysłu specjalisty doktora Artura Skoczylasa. Naszym priorytetem jest dostarczanie skutecznej zaplanowanej opieki z zastosowanie wieloletniemy doświadczeniu dla każdego naszego klienta.

Nasi fizjoterapeuci oraz personel Centtrum rehabilitacji Kraków zapewniają pacjentom , jakości opiekę w szerokim zakresie terapii sportowych i manualnych. Dzięki naszej dobrej lokalizacji w Nowej Hucie, kadrze wykwalifikowanych specjalistów cieszących się dobrą reputacją, zapewniamy usługi na światowym poziomie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oraz potwierdzonym wynikom!

W Placówka Amsaw, plan leczenia jest indywidualnie dopierany dla każdego pacjenta, tak, aby najlepiej wesprzeć w radzeniu sobie z różnymi typami bólu spowodowanymi wypadkami. Kładziemy ogromny nacisk na zapewnienie minimalizacji dyskomfortu pacjenta. Specjalizujemy się w rehabilitacji kontuzji kręgosłupa, kontuzji barków, kłopotów z biodrami, kontuzji kolana, przewlekłych bólów reumatologicznych.

Dane kontaktowe

os. Złotej Jesieni 1
31-826 Kraków
126498873
info@amsaw.pl
amsaw.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2019-05-25 10:38:47 | Ilość odsłon: 53