Ilan projekt Andrzej Zagórski

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy Ilan projekt Andrzej Zagórski

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, oferując nasze doświadczenie i pasję. Z prawdziwą pasją zajmujemy się tworzeniem stylowych, wygodnych i nowoczesnych mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf na wymiar .

Jakość i jej gwarancję zapewnia stosowanie przez nas innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz korzystanie z usług wyłącznie renomowanych producentów. Zmniejszamy czas wykonywania zleceń do absolutnego minimum, tak, aby nasi klienci byli zadowoleni z nowego wnętrza możliwie jak najszybciej.

W ofercie naszej firmy pomiar i wycena projektu są całkowicie za darmo. Oferujemy transport materiałów i ich montaż, dokonywany przez specjalistów. Naszą misją jest zadowolenie klientów i jak najdłużej trwająca satysfakcja z korzystania z naszych mebli.

Przy wyborze firmy ILAN Projekt macie pewność, że Wasze meble będzie cechowała duża funkcjonalność, fenomenalna jakość i niezwykła trwałość przez długie lata. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i daj szansę naszemu zaangażowaniu i pasji tworzenia fascynujących mebli na wymiar!

Dane kontaktowe

Ilan projekt Andrzej Zagórski
Modrzewskiego 22/1
71-266 Szczecin

tel: 601 060 719

Informacje o wpisie

Data dodania: 2018-05-23 13:25:07 | Ilość odsłon: 137

Tagi