Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

katalog firm

Branża: Dziecko | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

Zachęcamy do skorzystania z oferty Klubu Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA.

Mamy propozycje dla maluszków od 3. miesiąca życia, przedszkolaków, uczniów i dorosłych. Najmłodsi uczestnicy naszych zajęć korzystali z nich jeszcze w brzuszku mamy, nasi najstarsi uczniowie mają ponad 80 lat.

Maluchy zapraszamy na gordonki i zajęcia adaptacyjne oraz Klub Odkrywców w Bawialni Montessori. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy cieszące się dużą popularnością zajęcia z baletu. Młodzież i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu.

Na zakończenie semestrów organizujemy uroczyste koncerty naszych uczniów, na które tłumnie przybywają rodzice, znajomi i przyjaciele.

Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek, których efektem są pamiątkowe płyty CD.

W soboty zapraszamy na bezpłatne zajęcia familijne: Fabrykę Cudaków i Śpiewnik Przedszkolaka, a w niedziele na Kino na Poduchach.

W wolne od koncertów niedziele organizujemy zabawy urodzinowe z animatorami i poczęstunkiem w przestrzeniach kawiarenki Nutka Café.

Dane kontaktowe

Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA
01-434 Warszawa, ul. Obozowa 82A
tel. +48 692 925 550, +48 606 607 826
e-mail: info@doremifa.eu
www: www.doremifa.eu

Informacje o wpisie

Data dodania: 2018-05-20 16:02:53 | Ilość odsłon: 154

Tagi