AWR Atrium - Drukarnia - Poligrafia - Wydawnictwo

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy AWR Atrium - Drukarnia - Poligrafia - Wydawnictwo

Wydawnictwo ATRIUM AWR. działające od 15 lat w branży poligraficzno-reklamowej jest jedną z lepszych firm w regionie. Naszymi klientami są firmy z całego kraju. Podstawą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego klienta w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi. Od początku swojej działalności staramy się konsekwentnie poprawiać jakość
naszej oferty proponując niekonwencjonalne metody promocyjne. Szeroka i różnorodna oferta obejmuje działania od pomysłu do produktu. Dbamy, by nasze studio komputerowe, fotograficzne i reklamowe było wyposażone w najnowszy sprzęt i oprogramowanie, aby zaspokoić gusty najwybredniejszych klientów. Posiadamy własną dobrze wyposażoną w maszyny offsetowe drukarnię w Łące k/Rzeszowa, pracownię introligatorską oraz tunel do lakierowania wieloformatowego dlatego nasze usługi są bardzo tanie.


Opracowujemy: projekty na ulotki, foldery, katalogi, reklamy prasowe, gadżety reklamowe, opakowania, etykiety, a także indywidualne znaki graficzne firm. Jesteśmy wstanie wykonać każde zadanie rzetelnie i szybko, spełniając każde życzenie klienta. Posiadamy własne studio komputerowe i fotograficzne.

Drukarnia: druk techniką offsetową format B2 na papierze, kredzie, kartonie, folii, druki urzędowe, medyczne, samo kopiujące na materiałach własnych i powierzonych.

Introligatornia: Sztancowanie, falcowanie, bigowanie, kaszerowanie, tłoczenie, niciowanie, klejenie i szycie książek, lakierowanie UV itp.


Wykonujemy: reklamy na tabliczkach, tablicach, billboardach, autobusach, samochodach, kasetonach świetlnych oraz wszystkie formy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Robimy nadruki na banerach, flagach, kubkach porcelanowych, reklamówkach foliowych i papierowych, zapałkach, zabawkach, balonach, koszulkach, kartach do gry i wszystkich innych nietypowych gadżetach.

Dane kontaktowe

36-004 Łąka 258 B (baza GS)
k. Rzeszowa
tel./fax. 017 772-75-39
e-mail: studio@awratrium.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-09 13:07:12 | Ilość odsłon: 1872

Tagi