Kancelaria Adwokacka

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Chorzów

Opis firmy Kancelaria Adwokacka

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną w postępowaniach przed sądami, organami, urzędami. Pomagamy pogodzić się, prowadząc negocjacje, przed wszczęciem postępowania sądowego bądź uniknąć toczenia sporu, jeżeli tylko strony widzą wolę polubownego rozwiązania sporu. Każdy kłopot prawny można rozwiązać. Czasem konieczna jest chęć współpracy stron, wzajemna rozmowa; czasami konieczne jest wymyślenie odpowiedniego rozwiązania prawnego przy użyciu adwokata. Pomagamy w obu tych czynnościach.

Głównymi założeniami, którymi kieruje się biuro to: niejawność danych o sprawie przekazanych przez klienta, znalezienie rozwiązania dopasowanego do potrzeb Klienta, giętkość w określaniu wysokości i terminu zapłaty wynagrodzenia uiszczanego za sprawą klienta. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Profesjonalizm kancelarii został zbudowany w oparciu o doświadczenie zdobywane w wyniku uczestniczenia w setkach spraw sądowych, poprzez udział w negocjowaniu kontraktów gospodarczych oraz poprzez sporządzanie pism procesowych i umów.

Kładziemy nacisk na dostarczenie klientowi rozwiązania w pełni zaspokajającego jego potrzeby prawno-biznesowe. Z racji posiadanych kompetencji zawodowych uczestniczymy z klientami w spotkaniach z mediatorami. Na stałe współpracujemy także z doradcami podatkowymi oraz księgowymi. Rozumiemy, że aspekty prawa podatkowego częstokrotnie zazębiają się z problemami z innych dziedzin prawa. Oferta skierowana do osób fizycznych obejmuje wszelkie aspekty prawne życia od osobistych, zawodowych po rodzinne. Swoim działaniem staramy się przekonać klienta, iż lepiej przyjść z dobrym problemem prawnym do adwokata po poradę, aniżeli mieć obowiązek toczyć wieloletnie spory sądowe wynikające z niewiedzy w obrębie prawa.

Dane kontaktowe

Gałeczki 30
41-506 Chorzów
512354038
kontakt@adwokatwchorzowie.pl
http://adwokat-ruda-slaska.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2018-05-18 09:23:25 | Ilość odsłon: 132