Rezydencja Chełmskie Świerki

katalog firm

Branża: Noclegi | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Lubawka

Opis firmy Rezydencja Chełmskie Świerki

Rezydencja Chełmskie Świerki jest wolnostojącym obiektem z 40 ha działką, położonym w odległości ok. 2 km od centrum Chełmska Śląskiego, na dużym leśnym terenie.

Dla gości hotelowych i nie tylko, dostępna jest restauracja na 60 miejsc, jak również sala konferencyjna o takiej samej liczbie miejsc. Goście mają do dyspozycji saunę, bilard, piłkarzyki, mogą korzystać z dwóch miejsc do grillowania: jednego - położonego w małym lasku i drugiego, zadaszonego, które może obsłużyć imprezy nawet 90-osobowe.

Posiadamy własny parking na 30 samochodów osobowych i 2 autokary. Cały obiekt zabezpieczony jest bramą, którą zamyka się na noc. Położenie Rezydencji stwarza idealne warunki do jazdy konnej i bryczkami.

Przebiegające obok Chełmskich Świerków szlaki turystyczne umożliwiają piesze wędrówki, zaś w zimie bieganie na nartach. Okolice Chełmska Śląskiego i Lubawki znane są z dobrze oznakowanych tras rowerowych.Dzięki swojemu unikalnemu położeniu, Rezydencja Chełmskie Świerki zapewnia swoim gościom doskonały kontakt z przyrodą, która stanowi bogate źródło wrażeń, przeżyć, doznań, a także wywołuje chęć aktywnego wypoczynku.

Dodatkowym atutem naszej placówki, jest sąsiedztwo przejścia granicznego z Czechami w Lubawce, które umożliwia wygodny dostęp do kurortów narciarskich naszych południowych sąsiadów. Amatorzy dłuższych spacerów mogą skorzystać także z pieszego, turystycznego, przejścia granicznego w Chełmsku.

Rezydencja Chełmskie Świerki przygotowana jest na organizację imprez okolicznościowych: wesel, komunii, chrzcin jak również narad, kursów i konferencji.


Do dyspozycji Państwa oddajemy 60 komfortowych miejsc noclegowych (pokoje 2-, 3-osobowe oraz apartamenty) o bardzo wysokim standardzie. Wszystkie wyposażone są we własne łazienki, TV satelitarną i telefon.

Dane kontaktowe

Rezydencja Chełmskie Świerki
ul. Sądecka 102
58-407 Chełmsko Śląskie
telefony: (075)7422195, (075)7422530, 0691 963 611.
e-mail: rezydencja@chelmskieswierki.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-08-09 10:46:45 | Ilość odsłon: 2055

Tagi