Morikai Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Muzyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy Morikai Sp. z o.o.

My - Morikai Sp. z o.o.firma, która oferuje profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych.
Dla kogo? Dużo by pisać... dla każdego, który w pewnym momencie stanie przed zadaniem, jakim jest znalezienie jedynie słusznego wykonawcy do poprowadzenia tanecznego eventu. Czy będzie on miał charakter biznesowy (impreza firmowa, sylwester) czy prywatny (wesele, rocznica, urodziny) dla nas nie ma znaczenia, dla jednych i drugich z Was przewidzieliśmy odpowiednio dopasowane rozwiązania.
Co gramy? Właściwie wszystko, co mieści się w pojęciu złotych przebojów ostatnich kilku dziesięcioleci, po polsku i po angielsku.
Współpraca? Tak, jeśli tylko muzycznie nadajemy na tej samej fali, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w określony czasie spotkamy się razem na parkiecie.
Drugą usługą, którą proponujemy jest biżuteria artystyczna, zwana także biżuterią hand made. Jest niepowtarzalna, każdy model, czy to naszyjnik, bransoleta czy kolczyki jest wykonywany z niezwykłym pietyzmem i dbałością o detale. Biżuterię wykonujemy głównie na zamówienie, po ustaleniu szczegółów. Można wybrać coś odpowiedniego dla siebie z dostępnych na stronach już wykonanych modeli.
Zapraszamy do zapoznania się z nami szerzej na naszymi propozycjami na www.

Dane kontaktowe

info@morikai.pl
692-851-636

Informacje o wpisie

Data dodania: 2018-03-11 15:27:39 | Ilość odsłon: 173

Tagi