Stylowy Projekt Monika Zawistowska

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Otwock

Opis firmy Stylowy Projekt Monika Zawistowska

Pracownia Architektoniczna Stylowy Projekt została stworzona z myślą o przygotowywaniu niebanalnych a także niepowtarzalnych rysunków.
Skupiamy się nad kompozycją wnętrz bytowych i komercyjnych np.: domów, mieszkań, apartamentów a również powierzchni handlowych, usługowych i biurowych.

Każdorazowy nasz zamysł jest przystosowany do odmiennych potrzeb, przemyślany pod względem funkcji i dopieszczony w każdym detalu. Jednocześnie, stale odznacza się pod kątem estetycznym.
Możemy zaoferować Państwu konsultację w wykonaniu zarówno pojedynczego mniejszego lokalu, a również całego domu lub biura. Dla klientów, którzy chcą czegoś więcej, proponujemy nadzór autorski oraz realizację całości "pod klucz".

Podążamy za śmiałymi rozwiązaniami ale także chętnie stosujemy standardowe materiały, takie jak drewno i kamień. Utrzymujemy, iż każdy akcent posiada ogromną wartość w zaprojektowaniu pełnego wnętrza, więc wyszukujemy je z pożądaną czujnością, kładąc nieprzeciętny akcent na jednorodność propozycji. Przygotowujemy wnętrza w wielobarwnym stylu w zależności od zamiłowań Klienta.
Kwintesencją we współpracy z Państwem jest komunikacja oraz obopólne zrozumienie. Uznanie Klienta jest dla nas najlepszą gratyfikacją.

Kooperacja z architektem wnętrz pomaga zaoszczędzić nie tylko wiele czasu oraz nerwów, towarzyszących wykańczaniu optymalnej aranżacji, ale ponadto ułatwia zredukowanie wydatków poprzez wyeliminowanie wad oraz korekt. Ponadto, dzięki kooperacji z licznymi firmami z branży, jesteśmy w stanie wynegocjować pomyślne promocje dla Klientów.

Dane kontaktowe

ul Willowa 5
05-462 Majdan
tel.: 512202527
e-mail: biuro@stylowyprojekt.pl
WWW: http://stylowyprojekt.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-11-13 17:34:42 | Ilość odsłon: 258