STOMART Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: opolskie | Miejscowość: Opole

Opis firmy STOMART Sp. z o.o.

NZOZ Stomart Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, protetyki i protetyki na implantach, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz stomatologii dziecięcej.

O dobro pacjentów dbają w naszej przychodni lekarze specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Od wielu lat nasza placówka odznacza się zaufaniem początkujących dentystyów jako miejsce zdobycia wykształcenia praktycznej stomatologii w ramach rocznego stażu podyplomowego. Poza tym jesteśmy w posiadaniu akredytację Ministerstwa Zdrowia na przeprowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z chirurgii stomatologicznej i ortodoncji.

NZOZ Stomart jest placówką prywatną, jednak umowa zawarta z Narodowym Funduszem Zdrowia umożliwia nam także przyjmowanie pacjentów w ramach ubezpieczenia w NFZ. Obecnie posiadamy największy kontrakt na wykonywanie usług chirurgii stomatologicznej w województwie opolskim, dzięki czemu udzielamy pomocy wielu pacjentom z terenu całej Opolszczyzny.

Dane kontaktowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
STOMART Sp. z o.o.
ul. Krawiecka 7
45-023 Opole
Gabinet Stomatologiczny

+48 (77) 423 12 70

+48 732 928 887

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-10-08 15:35:35 | Ilość odsłon: 200

Tagi