M-moda - odzież hurt

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Milanówek

Opis firmy M-moda - odzież hurt

M-Moda to internetowa hurtownia odzieży damskiej oraz dziecięcej. Oferuje ona najlepszej jakości ubrania w bardzo niskich, przystępnych cenach. Łatwo jest tam znaleźć coś idealnego dla siebie, bez względu na to, czy szukamy odpowiedniego stroju na co dzień czy na specjalną okazję, gdyż hurtownia oferuje szeroki wybór odzieży w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach na każdą okazję czy porę roku.

Hurtownia odzieży damskiej, jak i hurtownia odzieży dziecięcej zapewnia każdy rodzaj ubrania, dzięki czemu nie jest problemem znaleźć to wymarzone. Dba ona również o to, aby odzież była najwyższej jakości, gdyż kieruje się dobrem i zadowoleniem każdego klienta. Poza ubraniami, hurtownia oferuje również różnego rodzaju akcesoria i dodatki, jak np. torebki, które idealnie będą pasowały do każdego outfitu.

M-Moda, podążając za najnowszymi trendami, stara się oferować jak najmodniejsze ubrania, dobrej jakości, stawiając jednocześnie na najniższe ceny. Dzięki temu wszyscy klienci są zdecydowanie usatysfakcjonowani swoimi zakupami.

Dane kontaktowe

M-MODA Małgorzata Flis
ul. Krzywa 5
05-552 Wólka Kosowska
Polska
tel. kom. 607-079-831

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-07-05 09:35:15 | Ilość odsłon: 278