Salon Zdrowia i Urody PERFEKT

katalog firm

Branża: Uroda | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Salon Zdrowia i Urody PERFEKT

Salon Zdrowia i Urody PERFEKT trwa od 2002 roku. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie z pasją i zainteresowaniem. Pracujemy jedynie na materiałach najlepszych firm na świecie, takich jak: Essie, Essie gel ,O.P.I., Gelish, Zoya.
Na jakiegokolwiek użytkownika czeka świeżo wysterylizowany, sterylnie zapakowany zestaw narzędzi. Dzięki naszym zabiegom poprawiającym Twoją sprawność zewnętrzną i psychiczną stajesz się jeszcze piękniejsza. Wystarczy jedynie, że udasz się do naszego salonu urody, i przekonasz się, jak łatwo wzbudzisz podziw Twoich znajomych i zdobędziesz niewyobrażalne dotąd zadowolenie z siebie, prowadzące do własnych sukcesów życiowych. Potrzebujesz tego? Odwiedź nasz salon piękności i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić. Znajdziesz nas na Powiślu (Śródmieście) w Warszawie.
Nasz salon urody w Warszawie stworzyliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb Twojego ciała a rozumu w harmonii z regułami nauk przyrodniczo-leczniczych i sztuką tradycyjnych przykazań medycyny orientalnej. Połączyliśmy to wszystko z najróżniejszymi osiągnięciami naukowej wiedzy z nauki zabiegów leczniczo-regenerujących. Serdecznie zachęcamy do poznania się z ofertą naszego salonu.

Dane kontaktowe

ul. Solec 81B, paw. 17
00-382 Warszawa
506182774
perfecturoda@o2.pl
http://www.perfekt-uroda.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-06-22 16:24:56 | Ilość odsłon: 272

Tagi