Torino Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.

katalog firm

Branża: Wyposażenie wnętrz | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Torino Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.

Ciekawe i oryginalne propozycje oświetleniowe to sklep internetowy. Gwarancja udanych zakupów – produktów wysokiej jakości, które mimo niebanalnych wykonań zachowują atrakcyjne ceny.

W ofercie między innymi lampy podłogowe oraz lampy stołowe. Oświetlenie techniczne, piękne żyrandole i wiele innych. Do tego żarówki, które gwarantują energooszczędność, a także coraz chętniej wybierane produkty LED.

Wygoda poszukiwania interesujących na daną chwilę produktów. Jakość, funkcjonalność, piękne wykonania i ceny, na które warto stawiać.


Światło w każdym domu spełnia bardzo ważne funkcje. Z pomocą oświetlenia wybranego w sklepie internetowym, można wykreować każdą przestrzeń. Stworzyć klimat wnętrza, dopełnić wybranej aranżacji i cieszyć się z pięknych oraz trwałych wykonań.

Pośród produktów znalazły swoje miejsce doskonałe lampy stołowe. Wyjątkowe lampy wiszące, w tym niebanalne żyrandole, które przykuwają uwagę i cudownie rozświetlają wnętrze. Lampy podłogowe, dzięki którym wieczorne czytanie jest czystą przyjemnością. Nie zabrakło oświetlenia technicznego, lubianych wciąż kinkietów i nowości, jakie odpowiadają najbardziej wymagającym klientom.

Ponadto w sklepie internetowym z oświetleniem zakupić można żarówki, w tym energooszczędne oraz coraz chętniej wybierane żarówki LED.

Wszystkie produkty dostępne w atrakcyjnych cenach, jednakże adekwatnych do oferowanej, wysokiej jakości. Trwałe i niebanalne wykonania, ciekawe konstrukcje, oryginalne formy. Wygoda poszukiwania ciekawych lamp i gwarancja satysfakcjonujących zakupów.

Dane kontaktowe

61-302

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-06-09 08:47:47 | Ilość odsłon: 256

Tagi