InterMarkt.pl

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Opis firmy InterMarkt.pl

Szkła kontaktowe są rewelacyjnym pomysłem dla osób, które noszą okulary. Soczewki kontaktowe umożliwiają robienie rzeczy, które w przypadku okularów są niemożliwe albo bardzo drogie jak np.pływanie, uprawianie sportów ekstremalnych, bieganie.

Nasz internetowy sklep z soczewkami kontaktowymi oferuje szkła w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz tanie:
- soczewki miesięczne,
- soczewki dwutygodniowe,
- soczewki kontaktowe jednodniowe.

Soczewki miesięczne charakteryzują się najmniejszym kosztem w przypadku codziennego noszenia. Soczewki miesięczne mają wiele zalet, które sprawiają, że są najczęściej wybieranymi szkłami kontaktowymi.

Soczewki dwutygodniowe najczęściej wybierają osoby, które potrzebują szkieł kontaktowych na wyjazd. W naszym sklepie internetowym posiadamy soczewki dwutygodniowe w bardzo atrakcyjnych cenach.
Soczewki dwutygodniowe, jak i soczewki miesięczne wymagają odpowiedniej, codziennej pielęgnacji płynami do szkieł kontaktowych.

Soczewki kontaktowe jednodniowe sprzedawane w naszym internetowym sklepie polecane są dla osób, które cenią sobie higienę, gdyż są to szkła kontaktowe jednorazowe, lub wygodę, ponieważ nie wymagają pielęgnacji. Soczewki kontaktowe jednodniowe są droższe od innych rodzajów jednakże w naszym sklepie można znaleźć bardzo tanie soczewki kontaktowe jednodniowe.

Na stronie naszego sklepu ze szkłami kantatowymi znajdziesz wszystkie soczewki w niskich cenach razem z produktami do ich pielęgnacji. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą soczewek w zakładce wyprzedaże.

Dane kontaktowe

InterMarkt Sp. z o.o.
ul. Prądzyńskiego 19-31 lok. nr 8 (parter)
66-400 Gorzów Wlkp.
POLSKA

tel.: +48 95 7499 100

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-01-26 18:05:36 | Ilość odsłon: 338

Tagi