Agroturystyka Drzemka

katalog firm

Branża: Noclegi | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy Agroturystyka Drzemka

Gospodarstwo Agroturystyczne Drzemka to tanie noclegi w okolicach Bydgoszczy, Inowrocławia, Nowej Wsi Wielkiej, w woj. kujawsko-pomorskim. Jeżeli chcesz odpocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza, przenocować w ciszy z dala od dużego miasta lub po prostu zatrzymać się na chwilę w podróży na przysłowiową drzemkę, jest to idealne miejsce dla ciebie. Odwiedź nas i komfortowo odpocznij przed rozpoczęciem dalszej podróży.
W ofercie znaleźć można też noclegi dla pracowników firm podczas szkoleń, wyjazdów integracyjnych itp.
Noclegi Drzemka dysponują 5 pokojami - 3 dwuosobowymi oraz 2 trzyosobowymi (w jednym z nich znajduje się podwójne łóżko). Łącznie w ofercie gospodarstwa znajduje się 12 miejsc noclegowych.
Połączenie drewna, płytek oraz dodatków nadaje wnętrzom poczucie komfortu i wyjątkowy charakter.
Każdy pokój posiada dostęp do Internetu bezprzewodowego (Wi-Fi), telewizor LCD oraz łazienkę.
W budynku znajduje się w pełni wyposażona dostępna dla wszystkich gości gospodarstwa kuchnia.
Przed obiektem znajduje się malowniczy ogród z altanką.
Agroturystyka Drzemka położona jest w bardzo atrakcyjnej zarówno dla turystów jak i przedsiębiorców okolicy woj. kujawsko-pomorskiego, w miejscowości Tarkowo Dolne między Bydgoszczą a Inowrocławiem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przy okazji noclegu w gospodarstwie polecamy odwiedzić Bydgoszcz, w szczególności piękną o każdej porze roku Wyspę Młyńską, a także Inowrocław, gdzie znajdują się tężnie i Uzdrowiskowy Park Solankowy. Ponadto w okolicy leżą miasta takie jak Chmielniki, Lubostroń, Strzelno, Kruszwica, Toruń, Biskupin, Wenecja, Licheń, Solec Kujawski, Bożejewiczki, Powidz, Gniezno, Rogowo, Ostrów Lednicki oraz Golub Dobrzyń, w których nie brakuje zabytków, muzeów, parków, jezior i innych atrakcji turystycznych.

Dane kontaktowe

www.nolcegi-drzemka.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2017-01-05 09:28:10 | Ilość odsłon: 320