Chairman Nowoczesne Meble Gabinetowe

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Chairman Nowoczesne Meble Gabinetowe

Firma Chairman zajmuje się produkcja oraz sprzedażą ekskluzywnych mebli do Twojego gabinetu i biura. Ułatwimy Ci stworzenie przestrzeni do pracy, dzięki, której będzie ona czystą przyjemnością.
Przywiązujemy olbrzymia wagę do estetyki i jakości mebli. Przez ponad 10 lat zdobywaliśmy doświadczenie i niezbędną wiedzę. Design naszych produktów jest zbliżony do tych najlepszych z Europy zachodniej, ale my proponujemy go w o wiele niższych cenach. Przy projektowaniu stale poszukujemy unikalnych rozwiązań, dzięki którym uzyskamy efekt połączenia funkcjonalności i nowoczesności z klasycznym i eleganckim wyglądem.
Wykorzystujemy tylko i wyłącznie najszlachetniejsze materiały, takie jak: pełne drewno, płyty akrylowe czy stal nierdzewną ręcznie szczotkowaną. Wszystkie nasze pozycje z oferty zabezpieczamy i impregnujemy najlepszymi ekologicznymi olejami, które umożliwiają łatwe usuwanie zarysowań oraz odświeżanie wyglądu.
Wszystkie zamówienia wykonujemy indywidualnie z uwzględnieniem uwag klienta, a termin realizacji nie przekracza 6 tygodni.
Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe


Strona WWW: chairman.pl
Adres: pl. Szwedzki 3/20, 05-090 Janki
Tel. 660 057 344

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-12-14 11:13:19 | Ilość odsłon: 346

Tagi