Savpol

katalog firm

Branża: Gastronomia | Województwo: śląskie | Miejscowość: Gliwice

Opis firmy Savpol

Savpol – najwyższej klasy produkty kuchenne do pieczenia

Sklep internetowy Savpol to jeden z najchętniej wybieranych nie tylko przez profesjonalnych cukierników, ale również klientów indywidualnych, którzy w swoich kuchniach pragną korzystać z produktów najwyższej jakości. Savpol od wielu lat dostarcza kupującym produkty z całego świata, gwarantując ich wysoką jakość, świeżość. Co znajdziemy w sklepie internetowym?

Marka Savpol oferuje produkty takie jak dekoracje cukiernicze, barwniki, różnorodne czekolady, polewy, sosy i dodatki, a dodatkowo również liczne ziarna do zdobienia ciast. Warto zwrócić uwagę na niezwykle szeroką ofertę mas cukierniczych – dostępne są one w szerokiej gamie kolorystycznej. W sklepie nie brakuje również kolorowych jednorazowych form do wypieków: papilotek, foremek, opakowań jednorazowych na torty czy inne wypieki. W ofercie sklepu nie zabrakło również podkładek na torty czy też nowoczesnych stojaków na cupcake. Klienci w sklepie znajdą także liczne materiały do pieczenia – folie spożywcze, papiery do pieczenia, folie aluminiowe i wiele innych.

Ciekawym asortymentem są również nowoczesne urządzenia i materiały eksploatacyjne, w tym drukarki cukiernicze, roboty kuchenne i wiele innych.

Dane kontaktowe

T.: +48 (32) 400 04 00
F.: +48 (32) 400 04 25
email: savpol@savpol.pl
http://www.sklep.savpol.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-12-12 16:13:02 | Ilość odsłon: 376

Tagi