Centrum dietetyczne NaturHouse w Zamościu

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Zamość

Opis firmy Centrum dietetyczne NaturHouse w Zamościu

Nareszcie w naszym regionie pojawił się prawdziwy i dobry dietetyk. Zamość dołączył do miast, gdzie pod okiem specjalisty Naturhouse rozpoczniesz odchudzanie zdrowo, skutecznie i trwale.

Jeśli nie jesteś zdecydowany, zacznij od bezpłatnej konsultacji: zbadaj skład ciała, zobacz z czym musisz sobie poradzić. Na tej podstawie dowiesz się, co jeść, o jakich porach, w jakiej ilości. Będziesz jadł to co lubisz, bez głodówek, poznasz wiele przepisów na pyszne dania i schudniesz naturalnie i trwale.

Aby odchudzanie było jeszcze skuteczniejsze, dostaniesz do pomocy suplementy, które pomogą w walce z tłuszczem, wodą nagromadzoną w ciele, zaparciami, wzdęciami, czy ochotą na coś słodkiego. Co tydzień Twój dietetyk pokaże Ci efekty walki, zmotywuje do pracy, przekaże diety i nowe przepisy

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i rozpocznij z nami skuteczne odchudzanie. Zamość, Krasnystaw, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski - jeśli mieszkasz w okolicach tych miast - ZAPRASZAMY! Jedyne co możesz stracić, to zbędne kilogramy, a zyskać możesz piękną sylwetkę i zdrowie.

Dane kontaktowe

ul. Partyzantów 74
22-400 Zamość
tel. 791 151 050
e-mail: zamosc.partyzantow@naturhouse-polska.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-11-10 11:10:29 | Ilość odsłon: 405

Tagi