PROJEKTOWANIE WNĘTRZ MOOKI

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy PROJEKTOWANIE WNĘTRZ MOOKI

Pracownia projektowania wnętrz mająca swoje oddziały w Bełchatowie i Wrocławiu świadczy usługi dla osób prywatnych, jak również firm (tych małych i tych dużych też). Nasze projekty kuchni tworzymy zgodnie z obowiązującymi standardami aranżacji wnętrz, z zastosowaniem ciekawych wzorów i najnowszych materiałów. Bogate wzornictwo oraz dostępność szerokiego asortymentu oferowanego przez przedsiębiorców bełchatowskich są inspiracją dla naszych aranżacji. Z entuzjazmem podchodzimy także do tworzenia projektów wnętrz będących indywidualną wizją Klienta. W trakcie projektowania tworzymy fotorealistyczne wizualizacje kuchni na których Klient może zobaczyć swoje wymarzone wnętrze z wyposażeniem dostępnym w sklepach.

Naszym głównym obszarem działania jest Bełchatów i okolice. Staramy się dojeżdżać na każde Państwa życzenie. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest zaaranżować samemu wnętrze bez konsultacji z projektantem wnętrz. Pamiętajmy o tym że przestrzeń w której żyjemy ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia . Dobrze wykonana aranżacja wnętrz ma wpływ na nasz wypoczynek, gotowość do pracy. Dopełnieniem aranżacji wnętrz jest projektowanie mebli. Meble kuchenne mają być funkcjonalne, designerskie oraz wytrzymałe na działanie różnych czynników niszczących i środków czystości. Nasze projekty opierają się na najlepszych wzorcach światowej mody aranżowania wnętrz.

Nasze doświadczenie, znajomość materiałów oraz stosowanych technik w zestawieniu z Państwa potrzebami przenosimy na projekty komfortowe, funkcjonalne i estetyczne.

Serdecznie zapraszamy klientów z Bełchatowa, Wrocławia i najbliższych okolic.

Dane kontaktowe

Wrocław, Bełchatów
tel.:600-244-530

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-09-12 20:39:37 | Ilość odsłon: 437

Tagi