EKOSED Jakub Kasperek

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Siedlce

Opis firmy EKOSED Jakub Kasperek

Specjalizujemy się w zakresie wykorzystywania źródeł energii odnawialnej. Na swoim koncie mamy szereg instalacji. Oferujemy dobór, montaż oraz serwis w zakresie: kolektory słoneczne, solary, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne. Kolektory słoneczne (solary) gwarantują oszczędności na poziomie 70% kosztów ponoszonych na ogrzewanie wody użytkowej. W odróżnieniu od firm, które zalewają rynek chińskimi kolektorami

(95% kolektorów próżniowych montowanych w Polsce produkowanych jest w Chinach) oferujemy tylko polskie, sprawdzone solary, zarówno płaskie jak i próżniowe. Współpracujemy z czołowym polskim producentem kolektorów słonecznych, firmą Hewalex, której jesteśmy Autoryzowanym Instalatorem Pro.

Firma EKOSED posiada certyfikaty producentów dzięki którym skorzystasz z dofinansowania w ramach programu PROSUMENT wysokości do 40% kosztów kwalifikowanych na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, oraz do 20% na zakup i montaż kolektorów słonecznych bądź pompy ciepła.

Program Prosument jest to linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii​. Środki w programie Prosument​ są ograniczone. Zgłoś się do nas już dziś. Załatwiamy wszystkie formalności (dotacja, montaż, przyłączenie do zakładu elektrycznego).

Pompy ciepła są to urządzenia, które pozwolą nam zaoszczędzić nawet do 75% ponoszonych kosztów ogrzewania budynku. Technologia ta staję się coraz bardziej powszechna. Spory udział ma w tym fakt, iż możliwe jest uzyskanie dofinansowania na ich zakup i montaż. Specjalizujemy się w pompach ciepła z gruntowymi wymiennikami ciepłą, zarówno poziomymi, jak i pionowymi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zapewniamy możliwość skorzystania z oferty innych czołowych producentów kolektorów, pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy również do naszego nowego biura, w którym przekonasz się na własne oczy które rozwiązanie jest dla Ciebie najbardziej optymalne. Specjalnie dla naszych klientów zamontowaliśmy kolektor próżniowy 16-o rurowy w technologii Heat-Pipe firmy Caldoris podłączony do zasobnika o pojemności 100 litrów firmy Elektomet. Pozwala to nam na analizę ile energii cieplnej w zależności od warunków atmosferycznych potrafi zaobsorbować kolektor.

Dodatkowo w naszym studiu możesz zobaczyć jak działa powietrzna pompa ciepła, która jest głównym źródłem ciepła w naszym biurze.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w naszym studiu jest elektrownia słoneczna o mocy 1,44 KW. Składa się ona z sześciu paneli fotowoltaicznych o mocy 240W każdy oraz inwertera Sunny Boy 1300 TL firmy SMA.

Dane kontaktowe

Łukasz Płudowski
Rynkowa 10
08-110 Siedlce
tel. 25 740 55 80
kom. 534 704 707
kom. 534 077 077
handlowy@ekosed.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-08-05 15:32:33 | Ilość odsłon: 521

Tagi