Meavita24

katalog firm

Branża: Pośrednictwo pracy | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy Meavita24

Meavita24 jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8947.
Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się pośrednictwem w pracy dla osób starszych, utrzymywaniem gospodarstw domowych, a także osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec w charakterze opiekunek osób starszych.

Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom starszym i niepełnosprawnym opieki bezpieczeństwa i wsparcia w ich własnych domach. Rekrutacja osób zainteresowanych wyjazdem do Niemiec odbywa się na terenie całej Polski.

Osoby współpracujące z naszą firmą mają zapewnione

opłacone składki ZUS-owskie
legalną i bezpieczną pracę
sprawdzone miejsce pracy
stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech
możliwość wzięcia udziału w kursach dokształcających, np. kurs pierwszej pomocy, lub kurs gotowania niemieckich potraw


Dostosowujemy indywidualne potrzeby pracownika do potrzeb naszego klienta w ten sposób, aby każda ze stron była zadowolona, a czas spędzony w Niemczech upłynął bezkonfliktowo i przyjemnie.

Głównym celem działalności naszej firmy jest zapewnienie i pomoc w funkcjonowaniu gospodarstw domowych na terytorium Polski. Cele swoje realizujemy poprzez opiekę nad osobami starszymi, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego rozumiana bardzo szeroko – realizowanie codziennych czynności gospodarczych, jak zakupy, a zakończywszy na urządzeniu mieszkania w meble, system alarmowy, utrzymaniem ogrodu.

Dane kontaktowe


Biuro Bydgoszcz

Centrala

ul. Chodkiewicza 15
85-065 Bydgoszcz

Telefon: +48 52 325 12 98, 794 707 622
E-Mail: info@meavita24.pl


Biuro Bytów

ul. Josyfa Slipyja 1
84-342 Bytów

Telefon: 731217553
E-Mail: rm@meavita24.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-07-29 13:56:19 | Ilość odsłon: 429

Tagi