Planta Garden

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Limanowa

Opis firmy Planta Garden

Planta Garden to sklep akwarystyczny sklep internetowy, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy najwyższej jakości produkty w okazyjnych cenach. Produkty z naszego sklepu zadowolą zarówno początkujących jak i wieloletnich akwarystów. Dzięki temu, że jesteśmy producentami akwariów, mamy w ofercie akwaria na wymiar. Produkujemy akwaria na życzenie klienta z dwóch rodzajów szkła: OptiWhite i float. Dowolnie modyfikujemy zastosowanie szkła wedle życzenia klienta.
W ofercie mamy filtry wewnętrzne i zewnętrzne, takie jak kubełkowe, kaskadowa czy powierzchniowe. W ofercie mamy również wszystkie potrzebne akcesoria do akwarium. Prowadzimy własną hodowlę roślin akwariowych. Obecnie mamy około 200 gatunków roślin w ofercie.
Prowadzimy infolinie, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na to, że doradzimy Ci w wyborze odpowiednich produktów.
W ofercie naszego sklepu akwarystycznego znajdują się również ozdoby do akwariów, tła strukturalne,zestawy CO2, akcesoria do napowietrzania, pokarmy czy kamienie i skały. Dbamy o to, aby wszystkie produkty były bezpiecznie dostarczone do odbiorcy. Wysyłka 24H. Dzięki temu, że sami jesteśmy aktywnymi akwarystami, wykonujemy naszą pracę z pasją i chętnie służymy radą.

Dane kontaktowe

Krzysztof Sternal PLANTA GARDEN
ul. Dobra 150
34-642 Dobra
sklep@plantagarden.pl
tel. 726 399 501

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-07-21 09:19:10 | Ilość odsłon: 413

Tagi