Sklep motoryzacyjny dwr.com.pl - Grupa DWR s.c.

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Sklep motoryzacyjny dwr.com.pl - Grupa DWR s.c.

Grupa DWR s.c. jest obecnie jedną z największych firm prowadzącą sprzedaż internetową w branży motoryzacyjnej. Oferujemy kilka tysięcy pozycji towarowych w kilku kategoriach. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów poczynając od oświetlenia oraz akcesoriów motoryzacyjnych, poprzez zestawy ksenonowe oraz elementy tuningowe i kosmetyki samochodowe, skończywszy na oświetleniu dla domu i środkach czystości. W krótkim okresie istnienia naszej firmy staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami oraz producentami oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie www.dwr.com.pl.

Zapraszamy do zakupów!

Dane kontaktowe

Grupa DWR s.c.
ul. Owsiana 44
40-780 Katowice

tel.: 535 505 510, 733 752 832
e-mail: biuro@dwr.com.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00.

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-06-28 21:23:55 | Ilość odsłon: 434

Tagi