Czar Muzyki

katalog firm

Branża: Muzyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Czar Muzyki

W naszej ofercie znajdują się najbardziej znane i magiczne dzieła muzyki operetkowej, musicalowej oraz rozrywkowej. Wyjątkowe i magiczne spotkania, które organizujemy, na długo zapadną w pamięć i serca widzów.. Koncerty cieszą się bardzo dużym powodzeniem, a do naszej wspaniałej publiczności z wielu miejsc, niejednokrotnie wracamy ponownie.

"Czar operetki, urok musicalu", "Miłość w świałach rampy", "Elvis Presley i Marilyn Monroe - show", "W magicznym świecie bajek" to nasze ciekawe i oryginalne propozycje przygotowane specjalnie dla Państwa. Zjawiskowe kreacje, niezywkły repertuar, harmonia, doskonałe współbrzmienie...

Zarażamy swoją pasją każdą grupę wiekową, również najmłodszych. Dla nich to organizujemy warsztaty muzyczne oraz "Spotkania z muzyką". Odwiedziliśmy wiele szkół, przedszkoli oraz instytucji kulturalnych, dzieląc się nie tylko ogólną wiedzą dotyczącą muzyki. Ze słuchaczami rozmawiamy na temat pracy w teatrze, prezentujemy instrumenty, rekwizyty, elementy charakteryzacji oraz uczymy muzyki poprzez interaktywny udział w zabawach muzycznych. Uczestnicząc w naszych spotkaniach dzieci w prosty i przyjemny sposób poznają podstawy zasad muzyki (gama, rytm, nuty). Wszystko zamknięte jest w swobodnej i przystępnej, koncertowej formie, popartej muzycznymi przykładami w postaci utworów wykonywanych na żywo.

Dane kontaktowe

e-mail: miko.official@op.pl
www: http://czarmuzyki.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-06-17 10:32:42 | Ilość odsłon: 458

Tagi