Spiral

katalog firm

Branża: Materiały biurowe | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Spiral

Spiral Sp. z o. o. to firma obecna jest na polskim rynku do 1993, od tego czasu staramy się być dla Państwa odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem. Ważne są dla nas potrzeby naszych klientów i dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw realizując różnorodne indywidualne zamówienia. Działamy na kilku segmentach rynku, zajmując się:

Produkcją mebli biurowych, lad recepcyjnych, zabudów oraz innych mebli nietypowych dla odbiorców instytucjonalnych oraz mebli kuchennych dla klientów indywidualnych. Ofertę kierujemy do biur, banków, szpitali oraz firm pośredniczących w sprzedaży mebli czy architektów i klientów indywidualnych. Zajmujemy się także kompleksowym projektowaniem, wyposażaniem i adaptacją pomieszczeń biurowych. Możemy zaaranżować i wyposażyć w meble każde biuro oferując zarówno produkty naszej marki oraz meble systemowe marki BNOS grupy Nowy Styl. W ramach naszej działalności współpracujemy z wiodącymi producentami krzeseł biurowych (np. grupą Nowy Styl, PROFIM) oraz mebli metalowych.
Produkcją registratury biurowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo teczki i skoroszyty zawieszane, teczki kredytowe, teczki i skoroszyty na akta osobowe. Na życzenie klienta wykonujemy produkty specjalistyczne (bankowe teczki kredytowe, teczki przeznaczone na przechowywanie umów leasingu, skoroszyty dla działów likwidacji szkód, teczki z grubego kartonu tzw. marmurkowego itp.). Uzupełnieniem oferty jest duża gama pojemników wykorzystywanych w pracach biurowych.
Wykonujemy Usługi Stolarskie w ramach sieci STREFA PŁYT grupy KRONOSPAN, największego na świecie producenta płyt drewnopochodnych. W ofercie prócz usług stolarskich (cięcie plyt, okleinowanie, usługi CNC) znajduje się pełna gama akcesoriów do produkcji mebli pochodząca od dostawców globalnych jak np. Hettich, Hafele, Rehau czy krajowych jak np. Gamet, REJS.

Liczymy na Państwa zainteresowanie naszą ofertą i wzajemną współpracę

Dane kontaktowe

Spiral Sp. z o.o.
Jasin, Wrzesińska 181
62-020 Swarzędz

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-06-16 13:07:01 | Ilość odsłon: 435

Tagi