FH MASTER Mariusz Marcińczak

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Wolbórz

Opis firmy FH MASTER Mariusz Marcińczak

Firma MASTER

Firma handlowa Master powstała w 1992 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się zaopatrzeniem w profesjonalne środki czystości różnych działów gospodarki tj. przetwórstwo spożywcze, transport, szkolnictwo, hotelarstwo, gastronomia i inne.

Wychodząc na przeciw rosnącemu zainteresowaniu i coraz większemu zapotrzebowaniu naszych klientów, już w 2000 roku wprowadziliśmy sprzedaż maszyn i urządzeń ciśnieniowych oraz czyszczących. Od tego czasu możliwym jest zaopatrzenie się w naszej firmie we wszystkie niezbędne urządzenia i środki czystości, które spełnają ściśle określone przepisami wymogi dla służb sanitarnych i weterynaryjnych.

Dzięki wieloletnim kontaktom z największymi firmami z naszej branży, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wyrobów firmy CID LINES na teren województwa łódzkiego.

Transport

Dostarczamy własnym transportem zakupione urządzenia. Jeśli konieczna jest naprawa serwisowa urządzenia, również do dyspozycji jest nasz tabor transportowy.

Nasi klienci nie tracą swego czasu organizowaniem transportu zakupionych towarów. Dostarczamy na miejsce zawsze na czas zakupione produkty i urządzenia.

Powody dla których warto z nami pracować

Działamy na rynku już 24 lata.

Firma Handlowa MASTER powstała w 1992 roku. Nie zmieniała profilu swej działalności, od początku swego istnienia zajmowała się i zajmuje nadal dostarczaniem profesjonalnych środków czystości dla szerokiej gamy działów gospodarki.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Dzięki długiemu okresowi działalności na rynku, oraz współpracy z profesjonalnymi partnerami możemy szczycić się dużym doświadczeniem stale wzbogacanym i wysokim poziomem merytorycznej wiedzy.

Wykwalifikowana kadra pracownicza.

Nasi pracownicy to olbrzymi atut. Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie, dyspozycyjność a także doskonałe przygotowanie zawodowe poparte sukcesywnie prowadzonymi szkoleniami i kursami, stawia ich w ścisłej czołówce tego rynku.

Własny tabor transportowy.

Dobrze rozwinięty tabor transportowy to kolejny argument przemawiający za wybraniem FH Master jako partnera. dysponujemy .... samochodami dostawczymi. Dzięki temu nasi klienci nie tracą swego czasu organizowaniem transportu zakupionych towarów. Dostarczamy na miejsce zawsze na czas zakupione produkty i urządzenia.

Stały i szeroki asortyment oferowanych produktów w magazynach.

Dzięki stałej dbałości o zabezpieczenie stanów magazynowych oferowane produkty sa stale dostępne dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie.

Profesjonalne doradztwo.

Branża środków czystości wymaga stałego monitorowania często zmieniających się przepisów, dlatego nasi pracownicy stale podnosząc swoje kwalifikacje są w stanie udzielić niezbędnych i rzeczowych informacji dotyczących zastosowania odpowiednich urządzeń i środków w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Szybki kontakt i realizacja zamówień.

Oferujemy najwyższy poziom współpracy. Zapewniamy stały i łatwy kontakt z handlowcami, bądź biurem. Niezwłoczną realizację zamówień.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma Handlowa Master jako pełnoprawny przedstawiciel największych firm w branży na rynku zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia w ramach gwarancji odbieramy własnym transportem urządzenia. Dokonujemy również okresowych przeglądów sprzedawanych urządzeń.

Wszystkie oferowane produkty posiadają odpowiednie certyfikaty.

Sprzedawane przez FH Master produkty posiadają odpowiednie atesty, uznawane i akceptowane przez jednostki komntrolujące takie jak: stacje "Sanepid-u", Inspektoraty Weterynaryjne, Inspektorów BHP, itp.

Dane kontaktowe

tel./fax 044 615 48 35
kom. 601 367 723

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-06-08 10:34:40 | Ilość odsłon: 440

Tagi