KL Law Polska Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy KL Law Polska Sp. z o.o.

KANCELARIA PRAWNA GDAŃSK, WARSZAWA, SOPOT, LONDYN, BARCELONA

Kancelaria prawna KL Law Polska posiada swoje biura w takich miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Sopot, Londyn i Barcelona. Pomimo trzech biur w Polsce prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Podejmujemy się również spraw na terenie Anglii, Walii i Hiszpanii.

PRAWNIK, ADWOKAT, RADCA PRAWNY

Zespół kancelarii prawnej KL Law Polska stanowią adwokaci, radcowie prawni oraz prawnicy. Wśród członków naszego zespołu są praktycy posiadający odpowiednie, poparte licznymi sukcesami przygotowanie merytoryczne, jak i teoretycy wykładający na polskich uniwersytetach i uczelniach wyższych. Usługi w naszym biurze w Londynie świadczone są przez polskojęzycznych prawników, których wspierają angielscy Solicitors oraz Barristers. W Barcelonie możecie Państwo liczyć na pomoc polskiego adwokata.

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA, OBSŁUGA PRAWNA FIRM, WINDYKACJA NALEŻNOŚCI I INNE USŁUGI

Nasi adwokaci i radcowie prawni mogą Państwa reprezentować przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i Warszawa, a także z uwagi na specjalizację kancelarii i zainteresowanie Klientów zagranicznych, na terenie całego kraju. Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne i inne dokumenty występujące w obrocie. Specjalizujemy się we wszelkich sprawach transgranicznych, związanych między innymi z handlem pomiędzy polskimi, a angielskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami, a także pomagamy rozwiązywać problemy prawne polskich obywateli w zakresie polskiego prawa, a mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii. Nasi prawnicy prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego i prawa imigracyjnego. Zajmujemy się upadłością konsumencką, windykacją należności, odszkodowaniami. Reprezentujemy naszych klientów na gruncie sporów i spraw rodzinnych (rozwód, alimenty itp.), spraw spadkowych i dotyczących prawa autorskiego. Dodatkowo możemy się podjąć wszelkich spraw na terenie jurysdykcji Anglii, Walii i Hiszpanii, bądź udzielić porady prawnej w zakresie prawa angielskiego lub hiszpańskiego.

Dane kontaktowe

www.kancelaria-kllaw.pl
biuro@kancelaria-kllaw.pl
583802656

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-06-04 07:41:54 | Ilość odsłon: 425

Tagi