STAPLER - Przemysław Orlikowski

katalog firm

Branża: Marketing | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy STAPLER - Przemysław Orlikowski

www.stapler.pl

Projekt rozpocząłem ze wspólniczką, obecnie prowadzę go sam z zespołem jako CEO. W początkowych fazach pozyskaliśmy niemalże inwestora na paręset tysięcy, podpisując list inwestycji, do inwestycji jednak nie doszło. Rozwinąłem serwis na własną rękę i udowodniłem inwestorom, że jestem zdeterminowanym wizjonerem – inwestorzy chcą rozmawiać ponownie. Marzę o tym, by prowadzić wielkie projekty, dawać ludziom emocję i pracować tylko dla przyjemności, realizując spektakularne przedsięwzięcia.

STAPLER to portal pracy i kariery. Pokazujemy nie tylko oferty pracy, lecz przede wszystkim firmy, które za tymi ofertami się kryją, pozwalając kandydatowi na świadomą decyzję. Pracodawcy prezentują swoje warunki pracy, kulturę organizacyjną, benefity oraz możliwości rozwoju. Można także posłuchać wypowiedzi pracowników na temat firmy i przekonać się, czy atmosfera odpowiada naszym preferencjom.

Zdaliśmy sobie sprawę, co jest obecnie ważne dla pracowników – wynagrodzenie i stanowisko pracy, nie jest jedynym kryterium. Czynniki społeczne zaczynają odgrywać coraz większą rolę w wyborze naszego kierunku zawodowego. Warunki pracy, atmosfera, możliwości rozwoju to bardzo istotne czynniki naszej satysfakcji z pracy. Chcemy rozwiązać problem niedopasowania pracownika do kultury organizacyjnej firmy, co prowadzi do spadku motywacji, mniejszej efektywności, a w konsekwencji rozczarowania stanowiskiem, które na pierwszy rzut oka wydawało się idealne. Swój projekt kierujemy do utalentowanych osób w wieku 21-35, które poszukują interesujących firm, gdzie będą w stanie się realizować i rozwijać.

Do współpracy zapraszamy tylko sprawdzone i rekomendowane firmy, które mają ciekawą ofertę dla pracowników. Nie zawsze są to wielkie i bogate firmy. Zależy nam na dywersyfikacji, aby każdy odnalazł coś dla siebie. To w jaki sposób, chcemy zapewnić kandydatom świadomy wybór, to przedstawienie firmy od wewnątrz. Pokazanie jak w danej firmie się pracuje oraz czego można się spodziewa. Prezentujemy wiarygodne materiały wykonane przez nas w siedzibie firmy.


Ważna jest dla nas także motywacja pracowników, inspiracja do pracy, stawianie sobie wyzwań, rozwijania i poszukiwania swojej drogi zawodowej. Na potrzeby zapewnienia bodźców dla użytkowników prezentujemy motywujące filmiki, ciekawe wywiady i przykłady sukcesów.

Naszą unikatową wartością jest forma prezentacji profilu. Jest to interaktywna mozaika stworzona z różnych elementów tj. video, zdjęcia, cytaty, teksty, social media. To wszystko sprawia, że przeglądania firm jest nie tylko wartościowe, ale przyjemne i wciągające. Przekaz dostosowany jest do nowego pokolenia, które oczekuje krótkich, różnorodnych i dynamicznych treści.

Dane kontaktowe

Przemek Orlikowski 660 083 606

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-03-22 21:54:36 | Ilość odsłon: 488

Tagi