ProFoto Paweł Dróżdż

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Stargard Szczeciński

Opis firmy ProFoto Paweł Dróżdż

Strona prezentująca moją galerię prac, ofertę zakresu pracy i cen, kontaktu w różnoraki sposób oraz ostatnie prace jak i szczególne oferty i promocje cenowe.Wykonuję zdjęcia podczas takich uroczystości jak : ślub, komunia, chrzest, studniówka itp. oraz zajmuję się fotografią studyjną i plenerową.
Nazywam się Paweł Dróżdż, fotografią zajmuję się już od "mniej więcej" 7 lat, a tak na poważnie od 2014 roku. W 2015 roku skończyłem studia inżynierskie, gdzie przedmiotem specjalizacyjnym były mutlimedia. Jako że fotografia i aparaty to rzeczy, które sprawiają mi wielką przyjemność napisałem pracę inżynierską na temat ich rozwoju, budowy oraz tendencjach rozwojowych jakie przed sobą mają. Wiedzę na temat fotografii czerpałem od moich wykładowców na studiach, książek na temat fotografii, a także uczestniczyłem w kursach fotografii organizowanych przez ludzi z ogromną wiedzą i pasją, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Uczyłem się od absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy poszerzyli moje spojrzenie na fotografię i pozwolili nauczyć się patrzeć bardziej artystycznie na otaczający nas świat i zastane sytuacje.

Do fotografowania używam sprzętu firmy Canon oraz Sigma. W studio pracuję z oświetleniem firmy "Steiner" oraz "YongNuo".

Dane kontaktowe

tel 601 867 506
email drozdz.pawel.foto@gmail.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-03-18 11:01:34 | Ilość odsłon: 498

Tagi