techbud sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Zielona Góra

Opis firmy techbud sp. z o.o.

Firma Maszyny Budowlane i Komunalne TECHBUD Sp. z o.o. w Zielonej Górze została zarejestrowana w 1993 r.

Na początku swojej działalności Spółka zakupuje duży obiekt w Zielonej Górze, gdzie organizuje Serwis Maszyn Budowlanych - magazyn części zamiennych, sklep oraz warsztat napraw sprzętu budowlanego.

Równolegle na kursach krajowych i zagranicznych szkoleni są mechanicy serwisowi i przedstawiciele handlowi w zakresie obsługi i eksploatacji nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Od 1994 r. firma systematycznie wyposaża serwis w specjalistyczne narzędzia do obsługi serwisowej oraz uruchamia pogotowie serwisowe do obsługi sprzętu bezpośrednio u klienta. Z dniem 1 lutego 2004 r. nastąpiły zmiany własnościowe i powstał nowy podmiot prawny, który przejął działalność handlowo-usługową poprzedniej firmy Maszyny Budowlane i Komunalne TECHBUD Sp. z o.o. Obecnie firma nosi nazwę TECHBUD Sp. z o.o.

TECHBUD jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm John Deere i Yanmar. Silniki wysokoprężne powyższych marek mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych, ciągnikach rolniczych czy też w przemyśle i transporcie morskim. Jednocześnie zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych, drogowych oraz agregatów prądotwórczych itp. Oferowane przez nas maszyny produkowane są przez renomowane firmy krajowe jak i zagraniczne. Posiadamy pogotowia serwisowe świadczące usługi na miejscu jak również bezpośrednio u klienta. Mamy do dyspozycji magazyny części zamiennych, warsztaty serwisowe, wykwalifikowanych mechaników, handlowców oraz miłą i fachową obsługę.

W grudniu 2008 r zakończyliśmy budowę budynku biurowo-warsztatowo-usługowego położonego w Zielonogórskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Po przeniesieniu firmy do nowo wybudowanej siedziby dysponujemy m.in. większym magazynem części zamiennych oraz warsztatem dającym możliwości naprawy większego sprzętu (np. koparki).

Siedziba TECHBUD znajduje się teraz w nowoczesnym obiekcie w całości oddanym do użytku 3 grudnia 2008 r. Dwukondygnacyjny obiekt o powierzchni ponad 1 tys. m2 posiada 3 moduły:

- część biurową z salą konferencyjną i ekspozycją produktów

- część usługową z halą magazynową

- część produkcyjną (warsztatową) z nowoczesną linią montażową do kompletacji i produkcji jednostek napędowych diesla

Dane kontaktowe

Zielona Góra, ul. gorzowska 12, 65-127

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-03-16 12:16:44 | Ilość odsłon: 541

Tagi