ITC Centrum Szkoleniowe Sp.zo.o.

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy ITC Centrum Szkoleniowe Sp.zo.o.

ITC jest wpisane do rejestru agencji zatrudnienia, czego dowodem są certyfikaty Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej zezwalające na legalną działalność w zakresie: pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 22/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 22/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 22/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 22/3).

ITC to również Centrum Szkoleniowe specjalizujące się z jednej strony w organizacji branżowych kursów językowych oraz przygotowywaniu kandydatów do wyjazdu, a z drugiej przygotowujące szkolenia na miarę Państwa zapotrzebowań.

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się agencją specjalizującą się w zagranicznym pośrednictwie pracy (statystyki MGPiPS). Za naszym pośrednictwem zatrudnienie za granicą tylko w ciągu dwóch ostatnich lat znalazło prawie 5.000 osób. W chwili obecnej stajemy się również częścią międzynarodowej grupy rekrutacyjnej.

Aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, tj. zarówno kandydatów do podjęcia pracy, jak i pracodawców pragnąchych ich zatrudnić, ITC rozwineło trzy główne działy: rekrutantów, doradców personalnych oraz dział rozwoju przez co zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę.
Od początku naszego istnienia staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, stąd prace nad ciągłym rozszerzaniem oferty, duży nacisk na elastyczność i dostosowanie do potrzeb rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dane kontaktowe

31-156Kraków,
ul. Kurniki 4. Tel. 0 12 619 43 50
mail: biuro@itcnauka.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-07-31 09:54:21 | Ilość odsłon: 2015

Tagi