Adam Jaskot Fotografia

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Sandomierz

Opis firmy Adam Jaskot Fotografia

Jeśli potrzebujesz fotografa do zdjęć weselnych, sesji zdjęciowych różnego gatunku, reportażowych lub okolicznościowych to usługi Adama Jaskot usatysfakcjonują Cię w całości, a na dodatek pozostawią urokliwą pamiątkę na wiele lat. Centrala kompetentnego fotografa zawiera się na terenie Sandomierza.

Stanowisko z pasją do pracy, zabawa fotografią a głównie zdjęcia przygotowane na zawodowym sprzęcie to tylko Adam Jaskot Fotografia. Oferta firmy dotyczy m.in.:
- fotografii ślubnej — od sesji narzeczeńskich po ciąg przygotowań, ceremonie, całe entuzjastyczne uroczystości weselne a do tego sesji w terenie, a to wszystko, by wychwycić najlepsze chwile życia, jakie będą wspomnieniem uchwyconych na cudownych pamiątkach,
- fotografii portretowej- pojedynczej przy użyciu oryginalnych miejsc, oraz zaskakującego wizażu,
- fotografii okazjonalnej tj. sesje brzuszkowe, rodzinne bądź uroczystości Pierwszej Komunii, chrztu bądź rocznicy urodzin.

Rywalizujące usługi Adama Jaskot są świadczone na ogół w miejscowościach Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Lublin, Kielce, Mielec, Dębica, Rzeszów, a także za okazją klienta nawet na obszarze całego kraju.

Dane kontaktowe

Tel. kom. - 663714917
Adres wwww - http://adamjaskot.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-02-10 14:53:55 | Ilość odsłon: 470

Tagi